2752
2734
عنوان

چرا هیچی حالمو خوب نمیکنه؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ازتون😭 یعنی واقعا افسردگی دارم؟ چرا هیچی شادم نمیکنه چرا اترژی ندارم چرا همش دلم میخاد گری ...

باید برسی بشین شاید یک حالت موقته اما اگر چندین ماهه اینجوری هستین افسرگیه.فردا باهم برسی میکنیم

روانشناس هستم.کمک خواستی درخواست دوستی بده ❤️
من نسبتا شرایطم خوبه ولی همیشه بابت کمبودهایی که دارم ناراحتم بابت اشتباه های گذشتم گریه میکنم از ...

دقیقا منم بخاطر اشتباهات گذشته خودمو سرزنش میکنم همش حسرت زندگی بقیه رو میخورم بااینکه شرایطم تقریبا خوبه شوهرم خوبه.واقعا میترسم شوهرم کم بیاره و...😭

من از خانوادم دورم

تو خونه هرکاری میکنم ک سرگرم بشم نمیشه همش یه گوشه افتادم

شوهرم رفته کلی لباس برام خریده چون قبلا باهدیه خوشال میشدم ولی انگار ن انگار اصصصلا خوشال نشدم بی تفاوتم نسبت ب همه چی

2731

بخدا از من بدبخت تر نیستی.

۳۰ سالمه همه میگن قیافمم خوبه ولی از دست بابای شکاکه دیوونم هیچ جا نرفتم یکی منو ببینه. حتی نذاشت دانشگاه برم یا هنری یاد بگیرم. داداشمم از دستش خودکشی کرد بخدا. من بخاطر مامانم بلایی سر خودم نمیارم و دارم مثه س*گ تحمل میکنم، موهام تا پایین کمرم بلند بود و فرفری، حرصمو سر موهام خالی کردم رفتم ارایشگاه پسرونه زدم حالا دارم شبو روزم برا موهام گریه میکنم. هر چی هم با خدا حرف میزنم هیچی نمیشنوه. سالهاست دعا میکنم و حالا به کفر رسیدم

چمیدونم هر چی دم دستم میاد تگ میکنم😂 از دیشب همه جا گزارش زدم پاکش نمیکنن بابا

ببین برو همون اولی که خودت تگ‌کردی نینی یار حذف برو رو پروفش اونجا یه تاپیک زده خودش لینکتو بذار اونجا حذف کنن

ببینم تورو 😍😍😍                                                                  .                                                                                    .                                                                           دیدمت برو 😒😒😒
دقیقا منم بخاطر اشتباهات گذشته خودمو سرزنش میکنم همش حسرت زندگی بقیه رو میخورم بااینکه شرایطم تقریبا ...

احتمالا توام مثل من زیاد فکر می‌کنی و می‌ترسی از مشکلاتی که شاید پیش بیاد🥲

میفهمم حالتو

واقعا اعصاب خورد کنه..

نمی‌دونم باید چیکار کرد ولی امیدوارم گذشت زمان حالمونو خوب کنه🥲

بخدا از من بدبخت تر نیستی. ۳۰ سالمه همه میگن قیافمم خوبه ولی از دست بابای شکاکه دیوونم هیچ جا نرفتم ...

عزیزم اینجور نگو..خدا بزرگه.

خیلی برات ناراحت شدم ان شاالله مشکلات حل میشه یه بخت خوب نصیبت میشه فداتشم.در هر حالی از خدا رو برنگردون ما جز خدا کسیو نداریم😭

احتمالا توام مثل من زیاد فکر می‌کنی و می‌ترسی از مشکلاتی که شاید پیش بیاد🥲 میفهمم حالتو واقعا اعص ...

اره امیدوارم هرچه زودتر تا زندگیم خراب نشده حالم خوب شه

واقعا دس خودم نیس

خیلی دلم میخاد خوب باشم😭