2733
2734
عنوان

مادران مجرد ( لطفأ فقط مادرانی که همسرشون فوت شده به ما ملحق بشن)

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 48 پست
سلامت باشی خدا پسرتو برات نگه داره عیبی نداره اون لحظه ای که حضرت رقیه یتیم شد خدا عوض بهترینشو تو اون دنیا براش نوشت برای منم هست اون جایزه بزرگ
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
خاله سوسکه جون بچه ها تو این شرایط خیلی آسیب پذیر میشن. باید خیلی خیلی حواست به پسرت باشه و یه چیز دیگه هم اینه که بهتره نگی که پسرت مرد خونست. این تفکر باعث میشه که بچه احساس کنه مسولیت خیلی سنگینی رو دوشش گذاشته شده و به روحیش آسیب میزنه. اگر بتونی با یه مشاور خوب صحبت کنی می تونه راهنماییت کنه تا روحیه پسرت آسیب نبینه. از دستم ناراحت نشیا چون خودمون تو این شرایط هستیم اینارو بهت میگم. خیلی باید حساب شده با بچه رفتار بشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خاله سوسکه خوبه که خانوادت پشتتن مادر من زیر سی سال بیوه شد با سه تا بچه که اولیش ده سالش بود اخریش یک سال حمایت خانواده رو نداشت داییام دلسوز نبودن مادر بزرگم غیر قابل تحمل بداخلاق و غر غرو مادر بیچارم عصبی شد الان که سی سال گذشته نوز یه خواب راحت نمی ره . پای ما وایساد بزرگمون کرد . می تونست شوهر کنه یا حداقل ابراز تمایل کنه ولی نکرد دلم براش کبابه
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
اگه مورد مناسبی بود شوهر کن برو به خاطر خودت و بچت من دلم برای مادرم می سوزه همیشه سرباره دوماد جایی بره چیزی بخره مسافرت بخواد بره ما برادر نداریم سه تا خواهریم ارزو می کنم کاش بابام بود مادرم برای خودش زندگی داشت. همسر داشت همراه داشت . مامانم حققوق پدرم رو می گیره خدا رو شکر نیاز مالی به ما نداره اما وقتی عید می شه معذبه که باید با ما بره مسافرت دوماده دیگه
نمی دونم البته ما خونه داشتیم پدرم حقوق داشت ولی بازم سخت بود تازه مادر من یه جسارتی که کرد این بود که از اون شهر رفتیم یه شهر دیگه از همه فاصله گرفت خیلی عذاب کشید مستاجر شدیم تا اینکه بعد چندین سال داییم خونمون رو خرید با پولش ما تو شهر جدید خونه خریدیم.
من هم خدا رو شکر نگرانی مالی ندارم. خانواده م حمایتم می کنن. گرچه خانواده ی همسرم هیییچ کمکی بهم نکردن و نمی کنن ولی نداشتن همراه خیلی سخته . اینکه مجبوری تصمیمات مهم زندگی رو خودت بگیری. در مورد آینده بچه نگران باشی و و و اینا بار بزرگیه !
www.iam2person.blogfa.com