2737
2739
خرداد 93 همسرم فوت شد و پسر 14 ماهه م مرد خونه م شد . اگر کسی خدا نکرده همچین شرایطی داره بیاد تا با هم تجربیاتمون رو به اشتراک بذاریم ...
www.iam2person.blogfa.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خداروحشو شاد کنه خیلی سخته وقتی من توشکمم مامانم بودم بابا فوت میکنه دو تو ماهگی حتی بابام نفهمید مامانم حاملست و با مزار قبرش یک کشور فاصله دارم
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
2740
من الان ایران زندگی میکنم ولی کل خانوادم بجز مامانم اذربایجان شهرباکو هستن
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
خدا کمکت کنه مامانم هیچ وقت از اون روزاش نعریف نمیکنه مباردا غصه بخورم ولی دلت باید دریا باشه بتونی تحملش کنی
خاله سوسکه جان حالا شاید ما شرایط شما رو نداشته باشیم ولی اگر درد دلی داری یا سوالی داری بگو شاید بتونیم کمکت کنیم یا حداقل به حرفات گوش بدیم...
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.