2752
2734
عنوان

جواب عکس رنگی، کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12929 بازدید | 52 پست
برا شوشوی من دکتر آز اسپرم نوشته ولی قبول نمیکنه آز بده ........ هر چی میگم زیر بار نمیره یه بار دوسال پیش داده بود که مشکلی نداشت الان میگه من یه بار آز دادم دیگه نمیدم ))):

فقط الان خداروشکر میکنم که تا اینجا فعلا من مشکلی نداشتم
دیگه توکل کردم برخدا دارم جلو میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام بچه ها
آمیتیس جان منم ماه آینده هیسترویکوپی دارم برای درمان سپتوم رحم خواهش می کنم بگو این هیسترویکوپی چه جوریه خیلی می ترسم
فرشته ناز من پانزدهم بهمن ماه همراه با بارش برف زیبای زمستانی قدم به دنیای خاکی گذاشت:) خدایا بابت همه نعمتهایت شکرگزارمم
ببخشید عمل شما بدون بیهوشی بود یا با بیهوشی؟؟؟ من قراره بدون بیهوشی عمل کنم تو رویان
فرشته ناز من پانزدهم بهمن ماه همراه با بارش برف زیبای زمستانی قدم به دنیای خاکی گذاشت:) خدایا بابت همه نعمتهایت شکرگزارمم
نه میشه دیواره رحم که رحم رو به دو قسمت تقسیم می کنه
می دونم ممنون عزیزم من تواین سایت تاحالا کسی رو ندیدم که خودش این کارو کرده باشه دلم می خواست یه نفر که خودش این کارو کرده برام بگه که چقدر درد داره قابل تحمله یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سارا جان هیستروسکوپی اصلا و ابدا درد نداره و چون شما در طول عمل بیهوش هستی هیچ دردی رو متوجه نمیشی
بعد از عمل هم چند ساعت توی بیمارستان بستری میشی و بعد مرخص میشی و احتمالا چند روزی هم کمی خونریزی داشته باشی....من که بعد از به هوش امدن هم دردی نداشتم
اگر سوال خاصی داری عزیزم بپرس
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
عزیزم عمل من بدون بیهوشی هستش می شه هیستروسکوپی آفیس
2706