2733
2734
من ۲۹ سالمه ولی انتظارم طولانی شده
حباب را دیده ای چه دل نازک است، دیده ای چگونه می شکند، فرو می ریزد و نیست می شود؛ انگار من هم حباب شده ام انگار من .... مرده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم ۳۷ سالمه منتظرم
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
ماندگار
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
ببخشید ماندگار جون قصد دخالت ندارم ولی اصلا این موضوع چه ربطی به یک بچه 13 ساله داره که قبل از اقدام باهاش درمیان میزارید اینکه یک زن و شوهر دل شون بخواد بارها پدر و مادر شدن را تجربه کنن که ربطی به بچه های قبلی نداره به نظرم اگر دوست داری حتما بیار و لذتشو ببر
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
من خودم خیلی زود دارم دومی را میارم به همه هم گفتم چون دوست ندارم بچه اولم اصلا مفهوم تک فرزندی را درک کنه و باهاش از من امتیاز بگیره چون بچه ها اگر بفهمن تمام هست و نیست پد و مادرشون هستن ممکنه ممکنه که سو استفاده کنن و این تو هرسنی اتفاق میوفته از کوچیکی تا بزرگسالیشون
آریناز جون ربطی به سن پسرش نداره من یکی از دوست های خواهرم سال سوم دبیرستان که بود مادرش یک برادر براش آورد تازه دوست خواهرم یک برادر یک سال بزرگتر از خودش داشت اون دوتا فاصله شون کم بود بعد از چند سال سومی اومد و کلی هم این خواهر و برادر از اومدنش استقبال کردن
2706