2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی حسی میزنن

اگه دکترخوب باتجربه بری هیچی حس نمیکنی

ولی اگه مث من بیوفتی زیردست یه ناشی حس میکنی داره زورشومیزنه درش بیاره

ولی بعدش دردداری مسکن بخوربلافاصله

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼
2740

منم دندون عقلم دراومده ،   واسه تو در چ حدیه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

تو مطب که بیحسه چیزی متوجه نمیشی. ولی خوب میای خونه و بی حسی میره. درد داره. من گریه میکردم  

اگر فک پایین باشه تا چند روز راحت دهنت وا نمیشه که بتونی چیزی بخوری. صادقانه گفتم 

منکه نه خداروشکر چون بی حس میکنن بعدشم درد نداشتم فقط اذیتی داره که باید چیزای سرد بخوریو. تو غذا خوردن مواظب باشی که چیز سفت نخوری که زخمت خونریزی کنه . من هفته پیش کشیدم وااای راحت شدم 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2706