2737
2734
عزیزم بچه منم سی و چهار هفته بدنیا اومد بیست روز بستری بود خیلی سخت بود خیلی غصه خوردم الان شش ماهشه خداروشکر سالمه ومثل بقیه همسن هاش اصلا نترس وبخداتوکل کن حتما هم براش چله دعای مجیر بگیر دعای توسل بخون ... همه این کلمات ودعا ها انرژی دارن حتما بهش کمک میکنن وخوب میشه ایشالا همیشه پیشش باش بودنت کنارش تو بهبودیش موثره
خب خداروشکر.من از دولتی ها خاطره خوبی ندارم.انشالا بزودی میاد بغلت
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
باید بری حتمااا.هرچی بیشتر بهتر.ولی با شرایط استریل برو. بالای36هفته نیاز به امپول نکمیل ریه نیست برا دوقلوها معمولا.ولی چون ریسک زایمان زودرس دارن برا همه میزنن معمولا.مثل من که یهو 43هفته سز شدم اورژاتسی
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
33
2706