2733
2771

از زبون دوستم: 

یک ساله با کسی هست که خانواده درستی داره و خودشم آدم مطمئنیه ، سالمه، مقیده تا یه حدی، اهل کاره، کلا آدم متعادلیه

مادرش همین بچه رو داره ، و ب شدت با آشنایی قبل ازدواج مخالفه

هستید بقیه شُ بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهوم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خب

در گریختن رستگاری نیست ، بمان و از خودت چیزی بساز که نشکند.شما به پارتنرت خیانت میکنی و با یکی دیگه میخوابی. درسته لذت بردی ولی در واقع شاد نیستی. جای صبح زود، ظهر از خواب پامیشی، لذت بردی ولی شاد نیستی. شاد بودن حرکت در مسیر موفقیته. تو مسیر موفقیت و شادی باشین به جای لذت بردن.🥀تا زمانی که برای نجات خود،به بیرون از خودت تکیه کنی،بارها و بارها زمین می خوری.این قانون هستی است که با شکست های مکرر به تو بفهماند‌باید دست از گدایی بکشی چون تو خودت پادشاه هستی،خودت را کشف کن.

مادرش موافق ازدواج سنتیه و تو خانوادشون دو مورد ازدواج با دوستی داشتن که یکیشون نتیجه جالبی نداشته

دوستم حس پیدا کرده ب پسرشون و پسره هم اصرار ب ازدواج داره ولی جفتشون مرددن بابت تفاوتای اینطوری بین خانوادشون

ازدواج بدون آشنایی خیلی اشتباهه ممکنه نتیجه خوب نباشه از روی ظاهر کسی رو نمیشه شناخت

دقیقا

بعد مسئله اینجاس ک با اینکه خانواده دختره نسبتا معتقدن ، ولی ب ازدواج سنتی اعتقاد ندارن

دقیقا بعد مسئله اینجاس ک با اینکه خانواده دختره نسبتا معتقدن ، ولی ب ازدواج سنتی اعتقاد ندارن

اصلا این خونواده منظورم نیست

کلی میگم

شاید یه موضوعی هست که اجازه آشنایی نمیدن

در کل صلاح نیست بدون شناخت

2706