2752
2734

بسم الله الرحمن الرحیم 

توکل به خدا 

سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه هفته وحدت و پیشاپیش میلاد حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را تبریک می گم 

سفره  ❤️ صلوات داریم 24000 ❤️مرتبه هدیه به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف 

✔️ تا 17 ربیع الاول وقت دارید (22/7/1401) جمعه 

نیت اول سلامتی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و تعجیل در فرج ایشان ❤️ صلح و آرامش در دنیا 💛 آرامش و آسایش مردم سرزمین مون 🧡 ارزانی و اشتغالزایی و موفقیت و خوشبختی جوانان 💚 حاجت دل دستمون سلامتی آبجیم @حنا70     و نی نی حاجت دل @حنای_من     و شفای مادرش و مشکل برادرش آبجیم حاجت @77mary     به زودی منتقل بشه @آیسون1    سلامتیش جواب آزمایشا خوب بشه و حاجت روایی برادرش @گچک_کرمانج     مشکلشون حل بشه @فرمژه 

@kodaaaaaa3333 بندناف از دور گردن نی نی باز بشه و سالم بغل بگیرِ و خوشبختی برادرش @مائده6525221 سلامتی خودش و عزیزانش و شفای پسرش 

وحشی دلبرا نی نی رو سالم بغل بگیرِ @روح_آنابل2 و سلامتی مادرش و نی نی آبجیم @9020 خوشبخت بشه شفای @برگاااااام دامن الهه کورد سبز بشه @منتظرررررظهور به زودی زود حاجت روا بشه شفای مادر @چوی_دونگ_یی سکته کرده به زودی زود حالش خوبِ خوب بشه 

شفای نامزد @نازنین1372 عمل جراحی داره و ان شاءالله خوشبخت بشن 

حاجت دل آبجیم @مامان_بهاااااار @جاانانم_م آرامش و حاجت روا بشه 

سلامتی @مادربزرگپانذ خوب خوب بشه 

@chi0begam سلامتی و خودش و نی نی  

حاجت @شهیدکربلاحسین خوشبختی @حسنیوسف0 @آب_هویج با انتقالیش موافقت بشه حاجت دل @بهااااارخانوم 

و حاجت روا و شفای بیماران مد نظر 

❤️و حاجت روایی همه شرکت کنندگان و همه دوستانی که به هر شکلی اسمشون آمده اینجا امده 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۴ تا

کاربر قدیمی سایتم🧡 خدایا شکر💙اگه میشه با دل پاکت برای من دعا کن اجرت با امام حسین باشه🌱بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ اِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفاءُ، وَ انْكَشَفَ الْغِطاءُ، وَ انْقَطَعَ الرَّجاءُ وَ ضاقَتِ الاْرْضُ، وَ مُنِعَتِ السَّماءُ و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ، وَ اِلَيْكَ الْمُشْتَكى، وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ و الرَّخاءِ؛ اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد،اُولِي الاْمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِكَ مَنْزِلَتَهُم فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَريباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ ؛ يا مُحَمَّدُ يا عَلِيُّ يا عَلِيُّ يا مُحَمَّدُ اِكْفِياني فَاِنَّكُما كافِيان‌ وَانْصُراني‌ فَاِنَّكُما ناصِرانِ يا مَوْلانا ياصاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِكْني اَدْرِكْني اَدْرِكْني،السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ ،الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل؛ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّد وَآلِهِ الطّاهِرينَ 💚الّلهُــمَّـ؏جــِّل‌لِوَلیِّــڪ َالفــَرَج💚

سلام.

خوبین ؟🤩❤🌱

۱۰تا

التماس دعا.

چون درگیر کنکورم تعداد زیاد برنداشتم.

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

اسامی حاجت مندان 

✔️💚لیست آخر 

دعا کنید واسه @raha051 شفای مادرش اسمش نسرين

تومور نخاعي داشت عمل كردن الان منتظر جواب آزمایش هستن 

@mahsa،@ 

@chi0begam     نی نی رو سالم بغل بگیرِ 

@marmartalayee @مهر_رخسار     @farzaneeeeeeeeeeee     ان شاء الله نی نی رو سالم بغل بگیرِ لیست جدید @kodaaaaaa3333 دعا کنید بچه ش سالم بیاد بغلش دکتر تو هفته سی گفته یه دور بند ناف دور گردنشه و خوشبختی برادرش @_zeynab     شفای برادرش @aseman49 @نوراقلقلیم @دختر_مهربون_باادب     @sanaaa_m @نازنین1372 @جیگرررررررررررر 

@حنا70 نی نی رو سالم بغل بگیرِ @گچگ_کرمانج حقشون رو بگیرن @saberehhhhhh مشکلش حل بشه @77mary @ایسان234 @آذین،ن و شفای بیمار مد نظر @مامان_بهاااااار @رزعشق @شادمهر_ @بی_پناه9 @saba21sale‍   

@۰مانا۰

@آیسون1 سلامتیش و حاجت داداش @حسینم_اربابم_دریابم سعیده و زهرا.

بیمار آی سیو و آبرو و ایمان جوون

@روح_آنابل2 نی نی که دکترا میگن نمیمونه ان شاء الله بمونه @هاناالسادات 

@فندق788 @دختر_ژوپیتر 

@gggggjigjm @گوشواره_گیلاس

برای بخت و ازدواجش دعا کنید اونی که بهترینه قسمتش بشه 

@شایستهporew‍ شفای پسرش

@mnmn7074‍ شفای بچه اش 

@ترنم987 @جونniloo 

@nansi4218‍ @chi0begam‍ نی نی رو سالم بغل بگیرِ شفای بچه مهتا شفای طاها @تاول @mpj @سارررر 

@گل۳۲۴۶

@Pocoyo1 سلامتیش @9020@yekta001

@نگاروحلما و سلامتی عزیزانش 

@gooolbanooo @دخترافغانستانی‍ 

@a_world_without_you

@mari_joan

@marmartalayee @مامانسهفرشته‍

جی جی سارا روزیتا صارام گل یخ مهتایی فرشته فاطمه زد.. سپیده فرفری بهناز ریحانگلی 

@ayhanm شفای شوهرش

@topolooye_ziba‍ و شفای بیمار مد نظر ملوش 

@حناایی فاطمه م @eleno وحشی دلربا و سلامتی نی نی ایواز باران کیک عسلی برگام 

دریا بانو هستم سکوت شب هدا 

لیست جدید 

💚@mpj @سارررر 💚مبیناشونم زریندخت تیم تیما

@خوشگل عالمحاجت دل @خرگوش آبی💙 @Roya momeni لیلی____عشق

@nnngh @زبوندراااااز @جانا @گالادریل دجی نازی @Mary22 @lady of the night @Laya @Nevop009@دختر بلوچ @پفیلا پنیری@سمماااااانههه @هاناالسادات سحر @خزان_نارنجی_ @ببعی @ببین@همون دختره @همونکه معروفه

شفای @مادمازل ستاره @چشم رنگیم

@شب مهتابی @کیف @هاچ زنبور عسل ۲ @منصوره موسوی کیاناااااااااا @لی لی ِ @ستاره شب @نادیامم @mahsa، @آهویدشتم

@خانوم آقامونم @خانوم20 رزیتا

سامانتابانو@کبیسه حاجت دل @lina @Nil @چشم رنگیم فاطمه زهرا @شادمهر♡ @Girlmoon@پفیلا پنیری مژگان @mary_pak @پرو_قرنیهمشکی @بیکارعلاف 2

@Delvin💖 @سانسوریام سوگند سوگل قله

سحر @Sahar-sadat @Kiana @صبا @_صبا

@چشم رنگیم @نگار @دریا678

@ملکه نیاگارا دخترک کبریت فروش @نازنینم @چوی_دونگ_یی و شفای مادرش شفای بچه مهتا شفای طاها پسره یا رضا پسر آنجل 74

@کاجولم @رایا @Minahadian آوا فاطمه ماما تین @MINISH @آسنـــــا @آسانا @Farzan @Darla وانابوال @کاربر۵ 

@هانیه و علی@مهرانه عسلی@هورسان

@مِهرا@فرفری @اکبر👨🏻 ساقی فرفری 

@Parvaneh@گودیوا@سمماااااانههه.

،@غولوم_سیاه @شادی@Choi mary

@Nil@الهه ناز💛@کوئوکا🐻@تنفس@مدیسا

@مآهور@قندِعسل❤@جوجویَم🐤@هانیه~@شاهدخت~@fati_tork @یکدونه

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave