2733
2734
عنوان

دلارام جان بیا ماتیک هستم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 68 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ماتیک انقدر سوال میکنما اول یه ضدآفتاب بزنم بعد اینا را طبق عکس بزنم کافیه؟
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2731
من پوستم چربه برا همین اول کرم اکنه لاین مای ک برا پوست چرب خوبه و پوشانندگیش عالیه میزنم بعد با این برا خودم گونه میذارم و بینیمو گریم میکنم زیر چشمامم سفید تر میکنم ک جلوه خاصی داره
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
قاصدک جان اتفاقا من خوشحال میشم ک جواب بدم عزیزم راحت باش هرچند تا سوال داری جواب میدم
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
قاصدک ضد افتاب بدون رنگ هم میزنم گاهی بعد با پالت گریم میکنم
گیلدا جون در خدمتم هرچی میخوای بهت میگم من مروان خیر دارم و واقعا راضی ام جدیدا مارکای دیگه اومده ک گرون ترن و به سیصد تومنم میرسن اونای تو عکس از کانال ارایشی برداشتم ک از دوبی میاره قیمتشم ٤٨ تومنه من نمیدونم. جنسش خوبه یا ن
شادی جان راحت باش هستم عزیزم
زنبیل جان مروان خیر مال سه سال پیش ٨٠ خریدم ک الان شده ١٥٠ خود پالت یه جور زیر ساز و کانسیلر هست اما من قبل استفاده یا کرم اکنه لاین مای میزنم یا ضد افتاب بدون رنگ سان سیف بعد از پالت استفاده میکنم