2733
2734

از شیر بخوای بگیری اول باید شیر خوردنشو کم کنی بعد دیگه  بهش ندی و البته  سن بچه هم مهم  

برای پوشک گرفتن  باید اول  بچه بفهمه  باید بدونه که  

دستشویی شو بگه  نباید زیاد سخت بگیری تو پوشک گرفتن 🙂

من دخترام ۱۶ ماه تفاوت شونه.. شیر شب رو که خیلی زود ۵ یا ۶ ماهگی حذف کردم قبل از اینکه دومی رو باردار شم.. شیر روز رو هم ۸ ماهگی شیشه خور شد چون باردار بودم، دقیقا ۲ سالگی هم گرفتم. سرشیشه رو هی سوراخش رو بزرگ تر کردم جوری که وقتی می خورد ازش می ریخت نمی تونست بخوره و دیگه خودش ول کرد.

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته من نمیدونم به پسرم برسم یا دخترم به پسرم که غذا میدم دخترم گریه میکنه به دخترم بدم پسرم دخترمو بخابونم پسرم سرو صدا میکنه دخترم بیدار میشه مجورم یکیشو تو پام نگه دارم یکیشم تو دوستم تا بخابن وای خیلی سخته خیلی

2731
من دخترام ۱۶ ماه تفاوت شونه.. شیر شب رو که خیلی زود ۵ یا ۶ ماهگی حذف کردم قبل از اینکه دومی رو باردا ...

من بچه سومه،دارم اقدام میکنم بچه دومم الان یکسال و سه ماهست...

الان وقت اقدامه چون کلی زیر نظر پزشک بودم میگه الان عالیه ولی تو برزخم

پوشک هم دخترم رو ۳ سال و ۵ ماهگی گرفتم دقیق زمانی که خودش خواست شو.رت بپوشه. شور.ت آموزشی پوشوندم و خیلی راحت همکاری کرد چون خودش می خواست.. اصلا فشار بهش نیووردم فقط وقتی پوشک میشد می گفتم ببین مامان خوشحال نیست می گفت چرا نمی خندی می گفتم چون پوشک میشی..

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
من بچه سومه،دارم اقدام میکنم بچه دومم الان یکسال و سه ماهست... الان وقت اقدامه چون کلی زیر نظر پزشک ...

میشه بپرسم چرا انقدر زود؟ شاید بچه اول تون اگه بزرگ باشه مثلا دبستانی بتونه کمک باشه ولی واقعا سخته.. مادر جسمی و روحی آسیب می بینه

با توجه به تایپیکی که زدی خودت احمق نباش 

سلام سلام 💚✨معذرت خواهی میکنم و حلالیت می‌خوام ازعزیزایی که دلشونو شکوندم تو این سایت و باهاشون تند حرف زدم ✨✨خدایا شکرت بابت تمام اتفاقای بد خوب تو زندگیم 🌱خدایا شکرت بابت سلامتی خانوادم و خودم 🌱
2740