2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟؟ استفاده کردین شما؟؟

اره مامانم یه مدت رفته بود نمایندگی فروش محصولات لدورا از همه محصولاتش استفاده کردم همش مزخرفه بجز کرم ترک پاش ک همه تعریف کردن

🖤بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره🖤
اره مامانم یه مدت رفته بود نمایندگی فروش محصولات لدورا از همه محصولاتش استفاده کردم همش مزخرفه بجز ک ...

آخه یکی از فامیلهاشم نمایندگی داره عکس مشتریشون نشونم داد خیلی صورتش عالی شده بود!!

البته گفت دو دوره از کرمها استفاده کرده یعنی تقریبا۸ ماه 

شایدم من خیلی عجولم!!

2738
کرم آبرسان،صابون،شامپو انقد همین کرمش معععطر بود که انگار یه ادکلن خالی کدن توش،که اصلا برای پوست خ ...

صابونش خوب بود؟؟

بمن گفت میتونی شیر پاککن برداری کار همون صابون رو‌میکنه آرایش هم میتونی باهاش پاک کنی!!

بعدالان میبینم شیر پاککن خودش چربه انگار!!!

خیلی پشیمون شدم گرفتم گفتم کاش صابون گرفته بودم!

صابونش خوب بود؟؟ بمن گفت میتونی شیر پاککن برداری کار همون صابون رو‌میکنه آرایش هم میتونی باهاش پاک ...

خیلی خشک میکرد پوستمو،ولی کلا بعدا فهمیدم صابون برای پوست خوب نیست،پی اچ پوست رو تغییر میده،ژل یا فوم شستشو خوبه بخری،برای ارایش هم میسلار واتر میزنم من

خیلی خشک میکرد پوستمو،ولی کلا بعدا فهمیدم صابون برای پوست خوب نیست،پی اچ پوست رو تغییر میده،ژل یا فو ...

شرمنده وقتتون رو‌هم گرفتم حالاکه لطف کردین جواب دادین برای ضخیم شدن مو چیزی سراغ ندارین؟؟😢😢😢 

موهام نازک و بی جونه 

اصلا بلند نمیشه!! آرزومه موهامو بلند کنم ولی تا یکم بلند میشه انگار چهار تاریش ریش بهم آویزونه منم میرم کوتاه میکنم حداقل پف کنه حجم دارنشون بده😞😞😞

2706