2752
2734

اگه از شوهرم مطمئن باشم حتما میگم 

مثلا ببینم شوهرم از اونا نیست که چشش دنبال پول خانوادی زنش باشه

بعضیا اگه بدونن زنشون خونه یا چیزی داره دیگه تلاش نمیکنن برا زندگی و پی کار نمیرن براش دندون تیز میکنن

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من کلی طلا و سکه دارم قبل عقد دادم دست مامانم نگه داره که شوهرم نفهمه به نظرم اولش نگو  ببین ...

آفرررین👌👌

حالا این تاپیک منو بخون😐😐😐🤦🏻‍♀️💔💔 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9443959/از-دیشب-تو-شوکم-نامزد-خواهر-شوهرم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
عزیزم اینایی که میگن نگو به بعدش فکر نمیکنن  مطمئن باش شوهرت بفهمه باهات بد میشه شک نکن وقتی ...

دقیقا، اینجور آدما زندگی رو انگار معامله میبینن، خب چرا باید نگه 

چرا باید تو سختی باشه؟ 

حالا اگر قضیه اونوری بود و شوهره نمی‌گفت خودشون چ ها ک نمیکردن😒

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بگو ولی اصلا نرو توش بشین

شما هنوز عقدی

من تجربه ی ۱۸ ساله دارم از زندگی مشترک

همسر من مرد خوبیه خدا رو شکر

ولی زندگی این قدر بالا و پایین داره که بعضی اتفاق ها رو باور نمیکنی

ولی باید بگی

چون ماه پشت ابر نمی مونه و آخرش یه جوری میگی یا خودش میفهمه

اعتمادش رو از دست میده

نمیگم اصلا

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم

نگا ما هر چی بگیم فایده نداره باید ببینی اخلاق شوهرت چطور منم یه مدت پدرم به همسرم خونه داد بعدش رفتیم سر خونه زندگیمون البته همسرم تا الان برا پدرم صد برابرشو جبرا کرده 

نتیجه حرفم اینه که اگه شوهرت قدر نشناس نیست بهش بگو چون مردا اکثریت قدر نشناسم البته نه همه

میگم ولی نمیرم توش زندگی کنم

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2706