2752
2734
اونا رو بین خودت و خدا واسطه می کنی آخه ما که انقدر به خدا نزدیک نیستیم اونا نزدیکن و حرفشون رد نمیش ...

خدا به همه نزدیکه هممونو دوست داره 

چرا واسطه خودت عاشق خدا باش و ازش بخواه

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!
من نذر کردم چرا برآورده نشد😔 نذر برای داداشم بود  باید اول پخش کنم؟

منم حاجت نگرفتم پخشش هم کردم شب عاشورا پخش کردم بین مردم ولی حاجتم روندادتوشرایط مالی بدنذرکرده بودم برم سرکارکمک خرج شم تودل کرونازده بودم وقراردادی کارمیکردم روم ونگرفتن همون قراردادی هم باتموم شدن کروناازم گرفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهید ابراهیم هادی چی خوندید حاجت دادن؟

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
2731
پس۱۴معصوم چیه

بحث دعا و حاجت خواهی خیلی مفصله 

از ائمه هم قطعا میشه حاجت خواست 

از شهدا هم همینطور 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 
من نذرش کردم جلوجلوهم اداکردم ولی حاجتموندادحاجتم هم خیلی براش تلاش کردم خیلی توکل کردم به خدااصلاهم ...

میگن بعضی نذرا وقتش نشده

شاید وقت اجابتش نشده❤

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
مگه شهید،خداست که حاجت میده  اگه از حال همه ملت خبر داره پس صفت خدایی بهش دادیم . شهید خودش،م ...

شهید حاجت میده منظورم اینه که بین من و خدا واسطه میشه ! بد برداشت نکنید لطفا ... 

عزیزم اینکه به نفر که خیلی معصومه برات دعا کنه به نظرت روی زندگیت تاثیر نداره؟

خوب شهید چجوری صدای شما را میشنوه 

چرا برای بچه های خودش کاری نمیکنه

💔هرگز تسلیم نشوید، امروز سخت است و فردا سخت تر، اما پس فردا روز روشنی برای تان خواهد بود.🌹نگار خوشبوی من🌷
شهید حاجت میده منظورم اینه که بین من و خدا واسطه میشه ! بد برداشت نکنید لطفا ... 

چجوری واسطه میشه چطو از حاجت شما خبر داره

💔هرگز تسلیم نشوید، امروز سخت است و فردا سخت تر، اما پس فردا روز روشنی برای تان خواهد بود.🌹نگار خوشبوی من🌷
2706