2733
2739
٣عدد تخم مرغ ١/٥ليوان شكر كمي وانيل ١٠دقيقه با همزن هم بزن نيم ليوان شير(نداشتي با اب هم ميشه) ...

اگه ميخواي دو رنگ درست كني به جاي دو ليوان ارد يك ليوان ارد بزن و بعد موادت رو به دو قسمت تقسيم كن يه يكيش دو قاشق ارد و به يكيش دو قاشق پودر كاكائو بزن بعد تو قالبت يه ملاقه كاكائويي و يه ملاقه سفيد بريز و با خلال دندون بهش فرم بده ميشه كيك دو رنگ يا همون كيك زبرا

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
مرسی خانومییییی

قربونت عزيزم😘اگه قالبات كوچيكه اينو بريز تو دوتا قالب اگه اگه بزرگه دوتا درست كن

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قالبام کوچیکه سه تخم‌مرغی میشه بزنم

بزن مشکلی نداره 

فقط اول موادتو بزار به دمای محیط برسه اردتو با زمین پودر و یه ذره نمک سه جهار بار الک کن تخم مرغتو با شکر و وانیل حتما ۷ دقیقه تا ده دقیقه بزن همه موادم به یک جهت هم بزن اینارو رعایت کنی بافت میکنم پنبه ای میشه

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️

دخترم اون خامه شکلاتیه وسطش داستان داره. که با شرایط خاصی اول باید بهش فرم بدی که توی دمای محیط فوراً آب نشه و شُره نکنه و نریزه. فرم دادن به خامه هم برای اولین بار ، زمان بر هست و نیاز داره قلق ها و فوت و فنش رو یاد بگیری و کم کم مهارتت بالا بره.

پس پیشنهاد من اینه که از اون خامه های وسط کیک صرفنظر کن. 

بجاش برو توت فرنگی و موز بخر ، و بجای اون خامه وسط ، کیک رو با برش های توت فرنگی و موز پر کن. حتی لازم نیست مقدار زیادی بخری، اگر دور تا دور کیک هم باشه و وسطش میوه نذاری مشکلی پیش نمیاد . ولی نکته اش اینه که با توجه به بودجه ای که داری، برای نگه داشتن طبقه ی بالای کیک روی میوه ها ، و میوه ها روی طبقه ی اول، باید از یک نگهدارنده مثل مربا یا سس شکلات استفاده کنی، اگر مقدوره سس شکلات و اگر نیست مارمالاد یا مربای ترجیحاً هماهنگ با میوه هات. اول روی طبقه ی اول کیک رو سس شکلات یا مارمالاد بمال، بعد میوه ها ، بعد روی میوه ها ، باز سس شکلات یا مارمالاد و بعد طبقه ی دوم. روی طبقه ی اول رو هم میتونی اول سس یا مربا بمالی و بعد میوه ها رو بریزی و تزیین کنی. اگر بودجه اجازه داد میتونی از خامه هایی که بشکل تیوپی و آماده میفروشن هم برای تزیین استفاده کنی، کافیه مثل اسپری شاسی رو فشار بدی و  خامه رو بشکل گل دور تا دور کیک بزنی، یا اقتصادی ترش اینه که از اسمارتیزهای رنگی یا سنگهای شکلاتی رنگی یا ترافل  استفاده کنی. 

برای پخت کیک و صرفه جویی در وقت که نخوای دوبار کیک بپزی و روی هم قرار بدی،  اگر فر بزرگ داری، کف سینی فر رو یا چرب کن یا کاغذ روغنی بنداز ، به اندازه دو تا کیک مواد درست کن و همش رو یکجا بریز توی سینی فر ، و بره توی فر.

بعد که سرد شد ، از وسط یا بشکل دو تا مستطیل یا با یک بشقابی چیزی بشکل دو تا دایره برش بده . 

2728
دخترم اون خامه شکلاتیه وسطش داستان داره. که با شرایط خاصی اول باید بهش فرم بدی که توی دمای محیط فورا ...

مرسی از توضیحات کاملت عزیزم دیگه یچیزی درست کردم الان گذاشتم فر خداکنه خوب بشه