2733
2734
عنوان

شما هم دیروز و امروز همش تاپیک خواستگاری و ازدواج میدیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه دیروز تا حالا فقط تاپیک مهمونای پررو وطلبکار میبینم !!!!یه موجی که میاد اینجا فراگیر میشه الانم موج مهمون پررو اومده   

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
من 24،، ان شاء الله زودی بهترینش برات رقم بخوره،، واسه من هر خواستگاری میاد نمیشه که نمیشه 😖

مرسی ولی فک نکنم  دیگه بشه

وصیت میکنم بعداز مرگم قبرم راگشاد بکنن

که جا برای همه ی آرزوهام باشه

خواهش میکنم فقط نگین وقتش نیس نگین حکمت نگین صبر چون دیگه تحمل ندارم
2740
چندسالتع؟ دوس داری ازدواج کنی؟

هر دختری دوس داره زندگیش سروسامون بگیره

بستگی ب شرایطم داره

مثلا مجردی من هیچ خوشی نداره

مرسی ولی فک نکنم  دیگه بشه وصیت میکنم بعداز مرگم قبرم راگشاد بکنن که جا برای همه ی آرزوهام با ...

اینجوری نگو🥺 نماز جعفر طیار خوندی؟؟ ببین من نزدیک 5 6ماه هرروز خوندم خواستگارام زیاد شد بعضیاشون واقعا خوب بودن ولی خب واسه من به دلایلی نشد امتحانش کن 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
اینجوری نگو🥺 نماز جعفر طیار خوندی؟؟ ببین من نزدیک 5 6ماه هرروز خوندم خواستگارام زیاد شد بعضیاشون وا ...

دیگه نمیتونم

حتی رغبت به خوندن نماز روزانه هم ندارم

حالم از همچی بهم میخوره...... 

دیگه نمیتونم حتی رغبت به خوندن نماز روزانه هم ندارم حالم از همچی بهم میخوره...... 

میدونم چی میگی من نزدیکای عید واسم خواستگار اومد جدی هم بود همه حرفامون هم زدیم ولی یهو خراب شد جلو همه خجالتزده شدم حتی نزدیکترین آدم خونوادم بهم گفت هرکی تو رو میبینه فرار میکنه میره😔یعنی سه ماه داغون داغون بودم کم کم دوباره خودمو جمع کردم الانم فقط سپردم بخدا ان شاء الله مشکلمون حل شه ما که جز خدا کسیو نداریم

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
میدونم چی میگی من نزدیکای عید واسم خواستگار اومد جدی هم بود همه حرفامون هم زدیم ولی یهو خراب شد جلو ...

منم یکی داشتم

مادرش راضی نبود

زنگ زد  آبرومو برد

....... ـ. 

من 24،، ان شاء الله زودی بهترینش برات رقم بخوره،، واسه من هر خواستگاری میاد نمیشه که نمیشه 😖

بخاطر چی نمیشه؟ خودت رد میکنی؟ مشکلشون چیه؟ حضوری حرف میزنین؟ 

2706