2737
2734
عنوان

با یه بزمجه دارم زندگی میکنم این چه تقدیریه آخه😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 72972 بازدید | 388 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه مارمولکه میتونی با چسب موشی بگیریش…چسب موش بریز روی یه کارتن بذار زیر کابینتا یه چیز خوراکی هم ک ...

خیلی گناه داره 

باید از زنده گیر کمک کنن و رهاش کنن. که بدون هیچ آسیبی به طبیعتش برگرده 

با چسب موش میتونی بگیریش ولی اگه گیر نیوفتاد فکر کنم از همون راهی که اومده رفته بیرون 

خیلی گناه داره 

باید از زنده گیر کمک کنن و رهاش کنن. که بدون هیچ آسیبی به طبیعتش برگرده 

خونه استارتراینا 🤣🤣🤣

پ ن پ خونه عمتینا😒😒😒

خب گفته تو خونشونه دیگه، 

نگفته که تو محل کارشه... 

الان دقيقا چیو مسخره میکنی؟!!!!!!

از بس مسخرت کردن تو زندگیت، 

الکی اومدی واسه من از خنده غش میکنی؟! ایش😒

خوبه منم الان بگم، واهایییییی اینو نگااااا 

اسمشووووو، اسمش پرنیاس🤣🤣🤣 

جرررررررر پرنیاااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بیخودی خودتو خسته‌ نکن واسه ریپلای کردن و تایپ کردن، آیدیت بیاد واسم، روش کلیک نمیکنم پرنیا 62 😉😉🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

دعا کنید بمیرم، مرسی🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤 یه آدمِ بی نهایت تنها💘 اگه تنها نیستی و این امضا رو میبینی، تنها نبودنت رو قدر بدون که بزرگتریییین نعمته😓 
2740
پ ن پ خونه عمتینا😒😒😒 خب گفته تو خونشونه دیگه،  نگفته که تو محل کارشه...  الان دقيقا ...

عجیبه برام فکری که کردی  

از این که گفتی استارتراینا خوش اومد و برام بامزه بود فقط همین 

چقدر به خودت زحمت دادی 

😑😑😑 چه جالبه...پروفایل و امضات  اما من یه امضا گذاشتم سریع اخطار گرفتم که پاک کن!!! ...

خب چرا باید ایران سیاه باشه انشاالله زندگی دشمنای ایران سیاه بشه

عکس پروفایل من معنیش خوبه عزیزم 

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
بچه.ها بزمجه بزمجه بچه‌ها

اصن از اینا تو شهر وجود نداره فک کنم ایرانم نیس چ برسه آشپزخونه این خانوم😐خانوم استارتر چی میزنی ناموسن

من میخام با تنبلی به جایی برسم💪🥲تلاش و کوشش ک همه بلدن🍂☹
خدا وکیلی واسه موش زنگ زدید اتشنشانی؟؟؟🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁

امیدوارم واسه تون پیش نیاد، خیلییی بده، دو هفته هر چقدر تله گذاشتیم هرکاری کردیم گیر نمیفتاد، شبا که خواب بودیم از مخفیگاهش میومد بیرون، روز فضله هاشو میدیدم، به شدت موذیه، همه اش استرسشو داشتیم تو خواب نیاد تو پر و پاچه مون😂 وقتی هیچ جوره نتونستیم گیرش بندازیم دیگه امید آخرمون آتشنشانی بود که اونام گفتن کار ما نیست