2752
2734
نمیدونم سخته بعضی وقتا خیلی کم میارم حس بینمون خیلی کمرنگه یجورایی فقط داریم ادامه میدیم

چقد بد 

چند وقته باهم زندگی میکنید؟ 

من مثل روانپزشکا صحبت میکنم  و عین روانیا عمل میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشكل تورو دارم ، ٦ ماهه ازدواج كردم هيجوره عاشقش نميشم ، بدم نمياد ازشا ولي حس خاصيم ندارم ، يعن ...

منم دقیقا حس خاصی نداشتم و همچنان ادامه داره، بعد از بچه سخت تر هم شد

😭و منی که هیچ وقت تجربه اش نکردم چون دوران مجردی هم مقید بودم و با هیچ پسری دوست نشدم

مایی که با عشق ازدواج کردیم هم تهش نفرت و عذابه

مهم اینه طرف مقابلت انسان باشه و شعور داشته باشه 

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
2731
زندگیمون پایش عشق بود اما شوهرم عصبی باشه توهین و بی احترامی میکنه بهم...ده دقیقه بعدش هم نفس نفس می ...

دلیل این رفتارش چیه نمی‌تونید حلش کنید؟ شاید بخاطر سختی کارش یا شرایط مالیه؟ 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜

شوهر من خیلی کم پیش میاد با زبان بهم ابراز علاقه کنه . نمیدونم چرا ابراز علاقه کردن رو تو خرج کردن میبینه . حالا نه برام هدیه میلیونی بخره ها . مثلا یه تاپی ، تیشرتی ، شونه ای چیزی بخره .

ولی بابا من دلم میخواد بشنوم که براش خواستنی هستم و دوستم داره . بارها و بارها بهش گفتم ولی عوض نمیشه . دیگه این اخلاقشه .

عشق بعد ازدواج پایدارتره و لذت بخش تر

بسازش

حسای بد بزار کنار

🎀:°•❀°━━━━┓                                                                     𝗧𝗛𝗘 𝗟𝗜𝗧𝗧𝗟𝗘 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝗘👼:ɪ'ᴠᴇ ʜᴇᴀʀᴅ ᴛʜᴀᴛ ʜᴜᴍᴀɴ ᴀʀᴇ ɴɪᴄᴇ ᴊᴜsᴛғʀᴏᴍ ᴀ ʟᴏɴɢ ᴅɪsᴛᴀɴᴄᴇ, ʜᴏᴡ ʟᴏɴɢ?𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗢𝗫🦊: sᴏ ʟᴏɴɢ ᴛʜᴀᴛ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ɴᴏ ᴍᴏʀᴇ sᴇᴇ ᴇᴍ.                                                       ┗━━━━°❀•°:🎀.                                                      I ʟᴀᴜɢʜ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴛᴏ ᴍᴀᴋᴇ ᴛʜᴇ ᴡᴏʀʟᴅ ᴄʀʏ🙂
نمیدونم سخته بعضی وقتا خیلی کم میارم حس بینمون خیلی کمرنگه یجورایی فقط داریم ادامه میدیم

ما هم فقط بخاطر بچه ها توی خونه زندگی می‌کنیم ، زندگی که نه تحمل می‌کنیم ، مث ۲ تا هم خونه غریبه 

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
خیلی کارا میشه کرد یه سری سوالا از خودت بپرس مثلا وقتی دیر میاد نگرانش میشی؟نباشه دلتنگش میشی؟زبونم ...

دير مياد كلافه ميشم ولي نه از رو دلتنگى ، از هم دورم ميشيم نهايت نيم ساعت دلم تنگه همين

2706