2752
2734
عنوان

خیلی حواستون به سوئیتی یا آپارتمانی باشه ک‌تو‌مسافرت اجاره میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارش درست نبود،اول باید باهاتون تماس می‌گرفت که عقلش نرسید.

جدا از این سوییت واپارتمانی که میگیرین،خواهشا بررسی کنین از نظر پشه،کک،ساس،و....

رفتیم کاشان،شب اول پشه بچمو بیچاره کرد،ورم افتاد تنش.شب دوم آقایون میپریدن پشه کشتن پسرم راحت خوابید😂😂

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
2731
خیلی ها دوربین میزارن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️خیلی مواظب باشین

منم همین به ذهنم رسید

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

یعنی صبر میکرد همه جارو گاز میگرفت همه جا میترکید؟ 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2706