2733
2739

شنیدم چند نفر گفتن فقط چند ماه میتونه نشون بده

ولی من تا سال هم شنیدم آخه

تا سال هم میتونه شما گرفتید؟

و اینکه کاری به خرافاتی بودنش ندارم 

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
بستگی به فالگیر داره ببینیم چقدر کار بلده

کار بلد باشه میتونه دور هم ببینه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی

از کاربر اپیکور خبری ندارید؟

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2731
سلام خوبی از کاربر اپیکور خبری ندارید؟

سلام عزیزم نه خبری ازشون ندارم انگار نیستن توی سایت ❤

سلام عزیزم نه خبری ازشون ندارم انگار نیستن توی سایت ❤

خیلی عجیبه

من هر روز چکشون میکنم پستاشون کم و کمتر میشه

ممنون که جواب دادی :)

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
خیلی عجیبه من هر روز چکشون میکنم پستاشون کم و کمتر میشه ممنون که جواب دادی :)

پست جدید نزاشتن اصلا؟

پست جدید نزاشتن اصلا؟

آره

ولی

رقم آخر پست ش اول بود 413

بعد شد 9

بعد 6

چن روز پیش فک کنم دو بود

من یه کار مهمی باهاشداشتم ولی انگار باید همچنان منتظر بمونم

اینستا شو نداری؟ اونجا فعال نیست؟

2738
آره ولی رقم آخر پست ش اول بود 413 بعد شد 9 بعد 6 چن روز پیش فک کنم دو بود من یه کار مهمی باهاش ...

دارم

کلا تو اینستا زیاد فعال نیست الانم که فییلتر شده