2733
2739
عنوان

توروخداکمکم کنیدبچه دوماهه من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 36 پست

حالا چرا اهن من یکیش میخورم هزارتا عق میزنم

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شما افسردگی بعد از،زایمان گرفتی ...شما باید قرص و کپسول مکمل ویتامین بخوری تا افسردگی ت خوب بشه....الانم باید تند تند آب بخوری یه عالمه ...تا اثر قرص هایی که خوردی از بدنت زودتر دفع بشه از طریق ادرار 

چون خربودم این همه قرص خوردم!بچم بیدارمیشه شیرمیخادیه ساغتی باهاش بازی کردم ولی نسبت به روزای قبل خی ...

اسی یه ز بزن اورژانس واسشون توضیح بده اونا بهتر راهنماییت میکنن عزیزم ممکنه بچت طوریش بشه 

عزیزم شما افسردگی بعد از،زایمان گرفتی ...شما باید قرص و کپسول مکمل ویتامین بخوری تا افسردگی ت خوب بش ...

خیلی بالااوردم وازدیشب هم فقط اسهال دارم اب هم زیادنوشیدم فقط ترسیدم افسردگی نگرفتم افسردم کردن خداازشون نگذره

خنثی!😏😏
2738

متاسفم برات ولی همین الان بچه را بردار ببر اورژانس و حتما هم بگو چکار کردی تا بتونن براش کاری کنن احتمال مسمومیت زیاده😑😔😬

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

اسی اگر یه وقت باز تصمیم به همچین کاری گرفتی به این فکر کن که تو با تصمیم خودت اون طفل معصوم رو آوردی پس نسبت بهش مسئولی و اونم به تو نیاز داره میدونم بعد زایمان چقدر آدم تحت فشاره ولی تورو خدا کار اشتباه نکن و قوی کن خودتو

حالم ازخودم بهم میخوره!

همه مون این روزهارو گذروندیم و همه ش هم تقصیر شوهر و فامیل شوهرمونه...ولی در هر صورت چون تازه زایمان کردی و بدن و اعصابت ضعیفه بیشتر داری اذیت میشی...باید حتما کپسول مکمل ویتامین بخوری ....و اینکه فعلا تا میتونی آب و سوپ بخور 

همه مون این روزهارو گذروندیم و همه ش هم تقصیر شوهر و فامیل شوهرمونه...ولی در هر صورت چون تازه زایمان ...

تقصیرشوهرم نیس تقصیرباباش بودزندگیموبهم زدزندگیموخراب کردقران بزنه وسط کمرش!

خنثی!😏😏
2706