2733
2734
عنوان

از بچه خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3395 بازدید | 173 پست
انفاقا مشکلم همینه اگر بزرگ شد ی خنگ چلمنگ شد چیکار کنم؟ من نمیتونم مسئولیت ی ادم بزرگ بی دست و پا ر ...

چرا منفی میگی دختر، برای خودت ارزش قائل باش ،مشخصه از حرفات دغدغه ایندشو داری پس محاله بخواد بی دستوپا باشه برای بچه وقت بذاری باهاش کار کنی خیلی خوبه یک دخترعمه دارم ازوقتی یادمه  دخترش حدود سه ساله شد کم کم باهاش تا قبل مدرسه بازی های فکری بازی میکرد کتاب میخوند قبلی ک بره کلاس اول  الفبارو بهش یاد داد همیشه برای صدا زدن بااحترام دخترشو صدا میزد چه خودش چه شوهرش، جفتشونم کارمند هستن ، الان دخترش حدودا ۱۲سالشه ماشلله مدال المپیاد ریاضی سنگاپور آورد ، ببین بچه رو خودت فقط شخصیتشو شکل میدی دقیقا کارایی که خانوادم با من سر درس انجام میدادن الان اتومات روم مونده هرجور تربیت کنی همون میشه،نفوذ بد نزن چون اطرافیانت بنظرم ابراز نارضایتی کردن تو ناخودآگاه تو جاافتاده که توام پشیمون میشی،

انفاقا مشکلم همینه اگر بزرگ شد ی خنگ چلمنگ شد چیکار کنم؟ من نمیتونم مسئولیت ی ادم بزرگ بی دست و پا ر ...

شما چرا فکرمیکنی بچه ها فقط ما را دارن؟ بچه قبل از پدر مادر اول از همه یه خدای بزرگ داره...  نقش خودت را پررنگ و خدا را کم نگیر....  ما از خدا مهربانتر و دلسوزتر نیستیم براش، چرا فکرنمیکنی یه بچه میارم باعث افتخارم میشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن ساله ازدواج کردین؟ خسته نشدی از اینور اونور رفتن؟ خب بچه منافاتی با تفریح نداره اما ب شرطیکه بخوا ...

۵ ساله ازدواج کردم نه خسته نشدیم از خوشگذرونی

الان دودل نیستم 

شوهرم که اصلا نمیخواد

فقط من یکم نگران اونم نه الان در آینده نگرانم ۵۰ سالم شد اون موقع پشیمون نشم

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هم قبلا اینجوری بودم نمیدونم دقیقا از کی ولی از یه جایی با تمام وجودم دلم خواست مادر شم ده ساله ازدواج کردم حدود سه ساله اقدامم اما نتیجه نگرفتم و در پروسه ی آی وی اف هستم ... ولی پشیمون نیستم که چرا زودتر اقدام نکردم چون مادر شدن تصمیمیه که باید با تمام وجودت بخوای نه به خاطر حرف دیگران و مصلحت و ... صبر کن تا وقتی این احساس در تو بیدار شه

2728

من آخراي ٣٠سالگي هستم و دخترم ١٧روزشه..

هميشه شاغل و پر از برنامه بودم و بارداريم هم بدون برنامه ريزي بود.. ولي الان كه اومده بهترين حس دنيا رو دارم تجربه ميكنم..

واسه من مادر شدن بهترين حس دنيا بود ولي ممكنه واسه همه نباشه..

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

منم ۲۶ سالمه و بچه دوس ندارم بجاش دو تا جوجه بزرگ کردم ک الان دو تا مرغن😐 ماشالا ب خودم😂

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣
چرا منفی میگی دختر، برای خودت ارزش قائل باش ،مشخصه از حرفات دغدغه ایندشو داری پس محاله بخواد بی دستو ...

الهی همین باشه که تو میگی کاش تو اطراف من بودی ادم دلش گرم میشه بخدا اینجا که همه مینالن منو میترسونن 

سرزمین عجایبه اینجا 👁
2740
من یچیزی میگم همه ممکنه بریزن سرم ولی میگم با بچت میتونی درد و دل کنی تکیه گاه و پشت و پناهت باشه ول ...

اره حتما بچه یه مسیولیت زیاده که فقط باید از خودت بزنی بدی به اون اخرسم میره دنبال زندگی خودش بعدشم اوتقدر نسلها متفاوتن اصلا درک نمیکنین همو حتما میشه با بچه درد دل کرد قشنگ من بشینم برای بچم درد دل کنم بابات اینحور مادربزرگت اینجور برینم تو روانس 

اره حتما بچه یه مسیولیت زیاده که فقط باید از خودت بزنی بدی به اون اخرسم میره دنبال زندگی خودش بعدشم ...

😁😁😁😁 دقیقا

عالی گفتی

آخه این چه انگیزه و هدفیه واسه بچه دار شدن

بچه دار شی که باهاش درددل کنی

مگه سنگ صبوره😁

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا نتونستم جوابت رو ندم. همون اطرافیانت که خیلی زیاد خواسته یا ناخواسته شدیداً روی نظرت تاثیر گذ ...

خب چکار کنم دلم بخاد؟ من حس میکنم حوصله ندارم انقد چیزای منفی شنیدم حتی ابچه به اون کوچولویی میبینم میگم اه چه کار بیهوده ای 

سرزمین عجایبه اینجا 👁
اره حتما بچه یه مسیولیت زیاده که فقط باید از خودت بزنی بدی به اون اخرسم میره دنبال زندگی خودش بعدشم ...

منظورش فک کنم وقتی بزرگ شد خودش زندگی داشت میشه ندیمت اینو قبول دارم چون رابطه ی منو مادرمم همینطوره اما تا اون موقع چیکارش کنیم🤣

سرزمین عجایبه اینجا 👁
الهی همین باشه که تو میگی کاش تو اطراف من بودی ادم دلش گرم میشه بخدا اینجا که همه مینالن منو میترسون ...

قربونت عزیزم، ببین یه وقتا آدما به زندگی شخصی بقیه دخالت میکنن همش میخوان باحرفاشون ته دل طرفو خالی کنن، من رشته تحصیلیم حقوقه ارشد گرایش خانواده خوندم انقدر اطرافم طلاق و دعوا دیدم که باید بگم همه ی ازدواجا بده تا ابد پس مجرد بمونم  چون وقتی میان باهام حرف میزنن میگن ازدواج نکنیا مجرد بمون ازدواج چیه مسخرس فلانه بیساره، اما همیشه یه گوشه ی ذهنم این هست که آدمای خوبم هستن زندگیای قشنگم وجود داره دلیل نمیشه بعضیا ناراضی باشن پس همه بد باشن ، فقط برای انتخاب شریکم احتیاط میکنم و با چشم باز انتخاب میکنم که بعد پشیمون نشم، حالا بارداری هم همینه توتربیت وقت بذاری حواست باشه خوبه خوب وشیرین هست بقول بابام بچه مثل نهال هست خودت آبیاری میکنی تا رشد کنه اگر بهش رسیدگی نکنی خشک میشه اگرم برسی بهش درخت پرباری میشه، ان شالله بهترینا برات رقم بخوره عزیزم😍

تو اجازه بده باردار شی یه حس قشنگی برات میاد(تبغ گفته اطرافیان) 

دردسر داره ولی خیلی خوبه

دختر عمم 7سال بچه نخواست یهو باردار شد حالا میگه خودمو از چه لذتی محروم کردم 

با پچه درست رفتار بشه راحته

اگرم خواستی پیش افرادی که از تصماشون زود منصرف میشن نبر تو آیندش تاثیر داره

فقط قبل بارداری کتاب های پرورش خودک بخون نهایتا یه 

سال سخت باشه

بـرای پـیـروز و احتـمالـ انـقـراضـشـ🤧
خب چکار کنم دلم بخاد؟ من حس میکنم حوصله ندارم انقد چیزای منفی شنیدم حتی ابچه به اون کوچولویی میبینم ...

وقتی اینجوری نیار خیلی سخته بچه الان کاراش زیاده خیلی منم مثل تو بودم خام شدم اوردم الان مثل سگ پشیمونم خودم هیچ شدم خیلی سخته دیگه یه موجود دیگه نیشی یه حا نمیتوتی بری کار داسته باشی دیونه میشه ادم بعدم ندرسه شروع نیشه هر روز ببر بیار جلسه برو بشین درس کار کن ای هزارتا داستان

2706