2737
2734
عاج فیلی بذار با واریاسیون بنفش اندازه یه دوبند انگشت تا زردیش بره

موقت بعد چند بار شستن دوباره میشه همین 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهات بلنده یه تیوپ رنگ با وارایاسیون  اکسیدانم نصف ،بذار قشنگ میشه من تو ترکیب رنگ مو استعداد ...

نارنجیشو چجوری بگیرم؟

کسی واقف ما نیست که از دیده چه ها رفت. ❤عاشق خدا❤
2731
روی این هر رنگی بزنی آخرش به نارنجی و زردی میزنه و قشنگ نمیشه برو آرایشگاه تا چند پایه ببر بالاتر بع ...

آرایشگاه رنگ آشغال میزنه دوست ندارم 

نه اینجورام دیگه نیس  ولی خو من هرماه شارژ میکنم وقتی رنگ روشن میذارم

میشه بهم بگی چیکار کنم ؟ی عکس از رنگ موتم میدی؟

نارنجیشو چجوری بگیرم؟

همون بنفش رفله های بد رنگ مو رو میگیره یه نیم ساعت بذار رو موهات تیره بشه   بعد شستن روشن میشه همین ترکیبو بزنی قشنگه ،اگه دودی بذاری هم نارنجیشو میگیره ولی واریاسیون بنفش قشنگتره

منتظر روزای بهترم ✌
2738
همون بنفش رفله های بد رنگ مو رو میگیره یه نیم ساعت بذار رو موهات تیره بشه   بعد شستن روشن ...

من الان هم واریاسون بنفش دارم هم دودی 

قاطی رنگم کردم نرفت 

یعنی کم ریختم؟

اره کم ریختی هردو باهم نزن  یکیش اندازه پنج شیش سانت بزیز چون موهات بلنده

دمت گرم

خیلی ممنونم

کدومو بزنم بهتره؟