2737
2739
عنوان

کسی که می‌گفت عاشقمه می‌گفت جونشم ولم کرد رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 69 پست
بهتر که رفتا  میخواستی چکارش کنی؟ اگر بالفرض شوهرت میشد بعد موقع بارداری دو سه ماه منع رابطه م ...

زود بود راجع به آینده حرف زد حالم خوب بود باهاش چطور بازیم داد منی که دل به هیچکی نداده بودم قبلش منی که بعد از آشنایی باهاش اجازه یه چت ساده با یه پسر به خودم ندادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر رابطه جنسی-نداشتی حتی لمس 

ناراحت نباش دیگه

در ضمن دروغ گفته که دیگه پیگیرش نشی 

درس-عبرت میشه

کلا اعتماد نکن به کسی که به جای خواستگاری پیشنهاد دوستی-میده

خدایا شکرت 
شش ماه دروغ ؟ یکم زیاد نیست ، منو نمی‌خواست به درک چرا گذاشت وابسته بشم لعنت به من متنفرم از خودم چه ...

چطوری یهو سر پنج شش روزه گفت میخام عقد کنم حتما بهونش بود گوه تو شرفش نامرد

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
2728
اگر رابطه جنسی-نداشتی حتی لمس  ناراحت نباش دیگه در ضمن دروغ گفته که دیگه پیگیرش نشی  در ...

رابطه راه دور بود ندیده بودمش از نزدیک قرار بود بیاد ولی ... لعنت به من و خریت و احساسم فقط همین میگن اراکی جماعت لاف زنن دروغ نگفتن

آره منم خر گول خوردم از خودم متنفرم

عزیزدلم از خودت متنفر نباش

اون مرتیکه عوضی بود با دل مهربون و پاک تو بازی کرد

مطمئن باش تقاصشو پس میده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
عزیزدلم از خودت متنفر نباش اون مرتیکه عوضی بود با دل مهربون و پاک تو بازی کرد مطمئن باش تقاصشو پس ...

یعنی میشه پس بده ، تقاص دل شکسته منو ؟ منی که دل هیچکی رو نشکستم حقم این نبود

دیگه چیکارم میخواست بکنه نابودم کرد آروزی مرگ دارم چی از این بدتره

من حتی حرفشم برای عقد باور ندارم گفته عقد که دست از سرش برداری دختر

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
یعنی میشه پس بده ، تقاص دل شکسته منو ؟ منی که دل هیچکی رو نشکستم حقم این نبود

آره عزیزدلم با چشم خودم دیدم

تاوان دل شکسته رو حتما میده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چند وقت دیگه یادت نره  ولی یادت نره اعتماد نکن به هیچ پسری

از هر چی پسره بدم میاد اعتماد چی دست خودم باشه هرگز ازدواج هم نمیکنم اینجوری حس پاکت رو بریزی به پاش هر وی بگه پا به پاش بیاد آخرشم بگه دو این دو هفته یکی دیگه رو پیدا کرده هفته بعدم عقدشه

من حتی حرفشم برای عقد باور ندارم گفته عقد که دست از سرش برداری دختر

یعنی انقدر بد بودم ؟ انقدر بی ارزش بودم ؟ مگه چیکارش داشتم جز ابراز علاقه و قربون صدقه چی کم داشتم آخه نه قیافم بده نه اخلاقم فقط احمقم همین