2752
2734
عنوان

وابستگی شدید کودک یک ساله ام به سینه...کمک کنید ):

| مشاهده متن کامل بحث + 17736 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان آرام جون پسر منم همینطور بود تا صبح 6-7 بار که چیزی نیست هر یه ربع بیست دقیقه بیدار بود و سینه منو میمکید واقعا کلافه شده بودیم منو شوشو تا صبح خواب نداشتیم. چند باری به دکترش گفتم دارو داد خیلی تاثیری نداشت تا اینکه یه روز دکترش گفت به باباش ماموریت میدم به مدت یک هفته هر شب قبل از خواب ببردش حموم با آب گرم 15 دقیقه تو لگن بدنشو ماساژ بده. خدا پدر دکترشو بیامرزه. الان خوابش خیلی بهتره. حتما امتحان کن انشاءاله که جواب میده.
به منم گفتن اگه دیر غذا بدی بد غذا میشه الان رادین تو ۶ماهه هنوز غذا ندادم میخواستم بدونم ربطی داره به این؟ پس منم همینجوری با رادین گرفتار میشم
اینم یه عالمه عکس از یکی یه دونه ی من http://www.dornian.com/radinet/

سلام،پسر منم تازه یکسالشه

هم شیر خشک میخورد هم سینه

الان هرچی میگذره وابستگیش به سینه بیشتر میشه و شب تا صب گاهی کلافم میکنه،

شیر خشک رو دیگه مث قبل دوس نداره،

نمیدونم چکار کنم

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
2706