2737
2734

۲۰ سالمه تک فرزندم ...

۴ ساله پشت کنکورم(سالای قبل دولتی میوردم بابام گف من هزینه خوابگاه و خورد و خوراک و کتاب و....نمیدم)دانشگاه آزاد و پیام نور هم که اصلا نزدم چون زهرمارم میکرد و به اعصاب خوردی و گریه های بعدش بابت هزینه نمی ارزید .....

مامانم طلا فروخت یارانه چند ماهشو داد تا من کتاب تست بخرم قلم چی ثبت نام کنم و....خب اون زن بیچاره هم تا ی جایی کشش داره دیگه نمیتونه نداره ....

امسال مجدد کنکور دادم مصاحبه فرهنگیان دعوت شدم اما رد شدم دولتی هم شهرا دور نزده بودم نیوزدم(فقط چند تا شهر اطراف)امروز کارم گریه بود مامانم ارومم کرد البته خودش هم پا ب پا من گریه کرد......

بابام اومد خونه بهم گف قبول شدی گفتم نه هیچی بعد گف اره ما از این شانسا نداریم که تو قبول بشی و پیشرفت کنی .....منم گفتم تو برام پدری نکردی خرج من نکردی استعدادهامو نادیده گرفتی منو سرکوب کردی اصلا انگار ن انگار من باهاش حرف میزنم خنده تمسخر آمیز میکنه و عین خیالش نیست ....

نه کلاس رانندگی منو فرستاد نه کلاس های مورد علاقمو نه مسافرت میبره نه پول میده ک با کاروان بریم نه مهمونی میره نه مهمونی میده......داغون کرد من و مامان بیچارمو 

اون قدری داشتن پدر خوب تو اعتماد ب نفس دختر موثره ک صدتا عمل زیبایی و بوتاکس و....نیست .

پدر خوب ب دخترش پر و بال میده حمایتش میکنه میفرستتش کلاس بهش محل میکنه تو شادیا و غماش باهاش شریکه اما پدر من فاقد تمام اینا بود ....

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

شهرمون کوچیکه هر جا پرسیدم و رفتم کار برام نیست ک حداقل مستقل بشم دستم بره تو جیبم 

نمیدونم دیگه چیکار کنم

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی بمیرم برات باشه؟:)

خدانکنه عزیز دلم

2738
عزیزم از ۱۶ سالگی پشت کنکوری؟

نه ۱۷ الان دارم میرم ۲۱ سالگی 

۴ سال شد دیگه

انشالله به هدفت برسی راستی میدونم سخته درک نمی کنم ولی سختهدمی دونم ولی تو. قوی تر از این حرفایی برس بهش بهت قول میدم یک روزی میرسی بهش فقط هیچ جوره هیچ جوره امیدت رو از دست نده برای خودت بجنگ برای مادرت به خدا افتخار مادرتی 

من عاشق بچه هام که بااون پاهای ریزه میزشون دست و پا میزنن که با اون دستای تپلشون دلتو میبرن ❤قربونشون بشم الهی 💚💚💚
انشالله به هدفت برسی راستی میدونم سخته درک نمی کنم ولی سختهدمی دونم ولی تو. قوی تر از این حرفایی برس ...

خخیلی خسته شدم دیگه دارم کم میارم اشک تو چشام نمونده 

😭😭

مامانم امروز خیلی ب خودش زد و گریه کرد دلم کبابه

واقعا اگه بابای ادم پشت ادم باشه مخصوصا دختر ۹۰ درصد مشکلات زندگی اصلا به چشم نمیان 

بابای من برای تحصیل خرج میکنه هرچی بشه 

اما از لحاظای دیگه خیلی ادمو ازار میده.. یطوری که سه نفر از دستش دارن قرص اعصاب مصرف میکنن

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
خخیلی خسته شدم دیگه دارم کم میارم اشک تو چشام نمونده  😭😭 مامانم امروز خیلی ب خودش زد و گریه ...

نمیدونم چی بگم...... 

از خدا بخواه به خودتم اطمینان بده هیچ. وقت نگو. نمیتونم

من عاشق بچه هام که بااون پاهای ریزه میزشون دست و پا میزنن که با اون دستای تپلشون دلتو میبرن ❤قربونشون بشم الهی 💚💚💚
2706