2752
2734
ببین من آزمایش خون دادم. نتیجه آزمایشم نشون دهنده یه التهاب توی بدنمه. یکی از احتمالاتش یجور مشکل خو ...

منم esrبالا بود ک نشون دهنده التهاب و cd19 ک نشون دهنده مشکل خودایمنی البته دکترم دید چیزی نگفت فقط مشکل ایمنی رو یادداشت کرد البته من تیرویید خودایمنی هم دارم

ببین التهاب ناشی از فعالیت سیستم ایمنی هست. یه جاهایی خوبه یه جاهایی بده. مثلا وقتی عامل بیگانه وارد ...

من هاشیمیتو دارم آنتی تی پی او بالاست یکی از فاکتورهای ایمنی هم بالاست من برای اقدامات قبل ای وی اف انجام دادم که مشخص شد دکترم گفت برای انتقال یسری دارو بیشتر میدیم بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هاشیمیتو دارم آنتی تی پی او بالاست یکی از فاکتورهای ایمنی هم بالاست من برای اقدامات قبل ای وی اف ...

کیفیت تخمکات خوب بود؟ کیفیت جنینت چطور؟ من توی یه سری تاپیکای اساسی, آزمایشای ایمنی انعقادی رو از بچه ها پرسیدم از متخصص روماتولوژی خواستم همه رو بنویسه ولی مگه قبول میکنن اینا. میگه وقتی سقط نداشتی نیازی به اینا نیست, فقط یه سری مهماشو می نویسم برات. حتی جهش mthfr هم ننوشت. که اگر این جهش وجود داشته باشه فولیک اسید اصلا نباید خورد, فولات رو باید خورد. دکترای ایران اینقدر آدما رو میکشن رو سنگ و نخاله تا هم همه پول نداشتشون به باد بره و از همه چی عقب بمونن هم وقت طلاییشونو از دست بدن

کیفیت تخمکات خوب بود؟ کیفیت جنینت چطور؟ من توی یه سری تاپیکای اساسی, آزمایشای ایمنی انعقادی رو از بچ ...

اره خوب بود کیفیت جنینامم خوبه...ولی دکتر من کل آزمایشای ایمنی و انعقادی همه رو نوشت قبل ای وی اف 

کیفیت تخمکات خوب بود؟ کیفیت جنینت چطور؟ من توی یه سری تاپیکای اساسی, آزمایشای ایمنی انعقادی رو از بچ ...

اصلا مشکل ایمنی و انعقادی ربطی به کیفیت تخمک و جنین نداره فقط رو انتقال و لانه گزینی تاثیر داره که قبلش سرم اینترا یا ای وی ای جی تزریق میشه

عزیزم کل کارایی که کردی و تنوع غذاییت رو میگی, من از غذای یکنواخت زده شدم هی خراب میکنم کارمو با خرم ...

سلام گلم من چندین بار ای وی اف ناموفق داشتم ممکنخ دلیلش التهاب بدنم باشه اخه الرژی ث حساسیت دارم ازمایش ایمنی انعقادیم اوکی بود شما چطورفهمیدی التهاب داری

سلام الینا جون هستین؟ شما چیکار کردین ؟ باردار شدین؟

سلام عزیزم، آره من طبیعی باردار شدم و بچم وارد نه ماه شده ولی بدترین نوع بارداری، تشنج، عفونت خطرناک، بستری توی icu و بخش مادران پرخطر و بعدم سزارین اورژانسی، بچه نارس و بیمارستان و چندین ماه دکترای مختلف و ..... خودمم تا پای مرگ رفتم به خاطر تشنج