2737
2734

کسایی ک قبول شدید 

بچه ها لطفا دریغ نکنید و بهم بدین اگه دارید دعاتون میکنم

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چندم

کل این ۳ سال

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 
من دارم

بهم میدی؟

لطفا!!

2738
کدوم شهری؟ من فروشی گذاشتم البته قیمتی ندارن ولی خوب پول پست میخواد

باشه هزینه پست با خودم ...

هزینه کتابا رو کم بده واقعا دستم خالیه

از شهرستانای اصفهان

فقط اینکه سال اولت بود کنکور دادی؟

باشه هزینه پست با خودم ... هزینه کتابا رو کم بده واقعا دستم خالیه از شهرستانای اصفهان فقط اینکه س ...

اره من کنکوری ۱۴۰۱بودم سال اولم بود بیا خصوصی درخواست قبول کردم 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
اره من کنکوری ۱۴۰۱بودم سال اولم بود بیا خصوصی درخواست قبول کردم 

اع اون دوستمون زود تر گفت خخ 

میگم از همکلاسی هات کسی نیست بخاد بده ؟؟؟ ممنون میشم بگی 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
اع اون دوستمون زود تر گفت خخ  میگم از همکلاسی هات کسی نیست بخاد بده ؟؟؟ ممنون میشم بگی

اگ این دوستمون نخواست شما ببر درخواست دوستی بده نخواست پیام بدم 

چرا دوستامم دارن 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
اگ این دوستمون نخواست شما ببر درخواست دوستی بده نخواست پیام بدم  چرا دوستامم دارن

من کتاب تست نمیخام ها کتاب درسی میخام راستی رتبت چن شد؟.

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم)