2737
2734

بچها من یه عده خیلی خیلی بهم ظلم کردن به ناحق واقعا من هیچ تقصیری نداشتم...یکی از دوستام میگفت تو ببخش و بسپار بخدا خدا خودش جوابشونو میده فقط رها کن ولی من نمیتونم ببخشم واقعا خب قابل بخشش نیست 😨

من یه کاربر قدیمیم که از سال ۹۷ تا الان شونصدتا اکانتم به چوخ رفته 😁✌

بخشیدن نه اینکه حلالشون کنی.واگذار کن بخدا و بهش فکر نکن به خاطر خودت.یکی به خودم بگه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جا خوندم وقتی تو تو ذهنت طرفو میبخشی و دیگه به ظلمش فکر نمیکنی یعنی از مقام انتقام کنار اومدی و واگذارش کردی به خدا وقتی فهمیدم بخشیدن یعنی این دلم آروم گرفت.

البته یه بخشیدنی هم هست از ته دله که اون یعنی خدا هم از کارش بگذره و جریانش با اون یکی بخشیدن فرق میکنه

https://uupload.ir/
2728
بخشیدن نه اینکه حلالشون کنی.واگذار کن بخدا و بهش فکر نکن به خاطر خودت.یکی به خودم بگه

خیلی سخته منکه مدام تو ذهنم مرورشون میکنم و منتظر سخن ترین عذاب هام

فک‌کن من داشتم جدا میشدم خواهرشوهرم رفته بود خونه ما تمام وسایلی که مال من بود با چاقو خراش انداخته بود چادرمو و لباسامو قیچی قیچی کرده بود ایم فقط یکی از اعضای خانوادشون بود

یه جا خوندم وقتی تو تو ذهنت طرفو میبخشی و دیگه به ظلمش فکر نمیکنی یعنی از مقام انتقام انکار اومدی و ...

به خود خدا قسم اگر خودش از اون بالا بیاد پایین نمیبخشمشون🥲خیلی بد کردن

زمان که بگذره دلت آروم میشه

وقتی ذهنت درگیر اون افراد میشه ناراحت میشی سعی کن خودتو سرگرم کنی 

ببخششون 

اما خدا ولشون نمیکنه

چند سال پیش دخترخالم در حق من نامردی کرد الان زندگیش از هم پاشیده

چیزی که حتی تو مخیله من نمی گنجید 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
2738
زمان که بگذره دلت آروم میشه وقتی ذهنت درگیر اون افراد میشه ناراحت میشی سعی کن خودتو سرگرم کنی  ...

پس بنظر شماهم کارما وجود داره ؟

سلام،بخشش برات چه معنی داره؟اینکه بری باشون دوست بشی انگار نه انگار؟خوب این معنیش نیست،میشه ببخشی اما رابطه حداقلی باشه...اصلا اونا متوجه اشتباهشون شدن؟عذرخواهی کردن؟

میتونی نبخشی،و بذاری برای قیامت...اما این اشتباهه که هی کاراشونو برای خودت مرور کنی،یه بار اذیتت کردن،صدها بار دیگه م خودت خودخوری میکنی...طرف مشغول زندگی خودشه اصلا یادشم نیست با تو چه کار کرده،اما تو هی فک میکنی و آب میشی...دور از جون مریض هم میشی...میخوای ببخش میخوای نبخش،با خودته...چیزی که مهمه اینه که رها کنی...تا به سلامتیت آسیب نزنه...

سلام،بخشش برات چه معنی داره؟اینکه بری باشون دوست بشی انگار نه انگار؟خوب این معنیش نیست،میشه ببخشی ام ...

نه عزیزمن هیچ عذری نخواستن حتی نگفتن مارو حلال  کن هنوز طلبکارم هستند

من فراموششون کردن ولی گاهی واقعا یادشون میفتم یاد کارا و ظلمایی کردن یا خوبیایی که کردم و بدی دیدم

2706