2733
2734
عنوان

دورهمی دخترونه موچتریا😂😂😂👑🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 64 پست
 در انتظار دیدار کوک

کوکو دیدی بگو به نامجونم سلام برسونه

من دیگه خیلی پیر شدم فک نکنم عمرم ب دنیا باشه نامجونو ببینم😂😭

ARMY♡BTS.             کیم نامجون یه روزی میبینمت و بهت میگم که اگه نبودی منم الان نبودم💜my favorite KIM: من به دنیا اومدم تا چیزی که بودم، چیزی که هستم و چیزی که خواهم بود رو دوست داشته باشم...
منم همینم زیادم پشیمون نیستم چند وقت دیگه عروسی داریم موندم موهامو چیکار کنم شاید دم اسبی کردم جلوشو ...

اگه دوست نداری شاید بشه با ژل برد عقب 

نمیشه؟

وقتی با من حرف میزنی, دهنتو ببند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا خوش اومدی اوه بیبی منم 115 بودم اشتباه نوشتم😂😂 خداییش یاد هتل ترانسیلوانیا افتادم که میویز م ...

ببم جان تو این 178 سال عمرم یه بار اومدم شبیه کوک /همین که عکسش رو پروفمه/موهامو بزنم

شبیه میمون درختی شدم  دیگه جرعت نکردم چتری بزنم موهامو

اره ببم جان من خودم هیولام  خفاش بشم؟

ولی جدا از شوخی 17 سالمه

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
کوکو دیدی بگو به نامجونم سلام برسونه من دیگه خیلی پیر شدم فک نکنم عمرم ب دنیا باشه نامجونو ببینم😂 ...

اعع حتما میگم

من تا کوکو نبینم نمیمیرم

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
2731
 اعع حتما میگم من تا کوکو نبینم نمیمیرم

وقتی مردم خاکسترمو بریزید تو یه آرمی بمب ببرید بدید به نامجون😭😂

ARMY♡BTS.             کیم نامجون یه روزی میبینمت و بهت میگم که اگه نبودی منم الان نبودم💜my favorite KIM: من به دنیا اومدم تا چیزی که بودم، چیزی که هستم و چیزی که خواهم بود رو دوست داشته باشم...
😂 قزوینی ای؟

اره قزوین زندگی میکنم

اصالتا شمالیم

این ببم هم پیر زنایی قزوینی با لهجه شیرینشون میگن خواستم مثلا پیر به نظرم بیام  

وقتی مردم خاکسترمو بریزید تو یه آرمی بمب ببرید بدید به نامجون😭😂

خدا نکنه

ولی حتما

خدا نکنه ولی حتما

مرسی پس اسم کاربریمو یادت باشه ریحونچه چون قراره آرمی بمبه رو بدی نامجون😁🍕❤

اره قزوین زندگی میکنم اصالتا شمالیم این ببم هم پیر زنایی قزوینی با لهجه شیرینشون میگن خواس ...

اهان 

منم خانواده پدریم قزوینن و درواقع قزوینی هم هستند

ولی بابام خیلی ساله قزوین نیست

اره خیلی باحال میگن 

وقتی با من حرف میزنی, دهنتو ببند
مرسی پس اسم کاربریمو یادت باشه ریحونچه چون قراره آرمی بمبه رو بدی نامجون😁🍕❤

حتماا مگه میشه یادم نمونه

هماهنگ میکنم

اهان  منم خانواده پدریم قزوینن و درواقع قزوینی هم هستند ولی بابام خیلی ساله قزوین نیست اره خ ...

اعع چه جالب

خیلی باحاله لهجشون

2706