2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ابن مردا اکثرشون فیلم میبینن نمیگم شوهرشما ابنجوریه ها نه ولی خب خانومشونو با تو فیلم مقایسه میکنن&n ...

شوهرمن مريضه همش يواشكي فيلم نگاميكنه شباكنارمن خوابيده من خوابم بافيلم ارضاميكنه خودشو😔

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
2731
باشما اصلا رابطه نداره؟

دوماهي يه باراونم خودش نيازبه من نداره فقط به خاطرمن اين كارومبكنه،حتي يادمه اوايل ازدواجمون بهم گفت من به خاطرتواين كاروانجام ميدم،خودم نيازندارم ولي اون موقع معني حرفشودرك نميكردم،دوماه يه بارهم دخول اصصصلللا نداريم نميتونه الان ٦سالهازطريق ديگه ارضاميشم توسط شوهرم ولي تمام كاراتكراري شده حتي بعضي ازشبا وسط رابطه خوابش ميبره هي بايدصداش بزنم 

دوماهي يه باراونم خودش نيازبه من نداره فقط به خاطرمن اين كارومبكنه،حتي يادمه اوايل ازدواجمون بهم گفت ...

برین دکتر اینجوری که نمیشه . اگه به ادم بگن من نمیخوام به خاطر توعه که هیچ لذتی نمیبره ادم .

مشكل جنسي داره ولي به فكردرمان هم نيست،ديروزبعد١٢سال يه دفه وسط رابطه گفت من از جاي خصوصيت خوشم نميا ...

ببخشید خیلی بیخود کرده این حرفو زده از بس فیلم میبینن یه درصد احتمال نمیدن که اونا همش فتوشاپه

ببخشید خیلی بیخود کرده این حرفو زده از بس فیلم میبینن یه درصد احتمال نمیدن که اونا همش فتوشاپه

دقيقا حرفت درسته تن منوبااونامقايسه ميكنه ،منم بهش گفتم اگه تومنوبازناي فيلممقايسه مبكني من هم تورومقايسه ميكنم يك سرسوزن هم شبيه مرداي قوي فيلم نيستي