2733
2734
عنوان

یذره کمک...برای رفتار با عروسای جدید خانواده شوهررر

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 69 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستم میگه دخترهاز ما پولدارترهو لاغر و خوش هیکله ... خیلی هم صمیمی شده با اینا با اینکه پولداره کلی کمک میکنه وقتی خونشونه حتی تو جمع کردن میزم کمک میکنه دوستتم خیلی اهل کمکه میگه اینا همیشه از این رفتارم خوششون میومد و همه جاهم میگفتن حالا این اومده از من مهربونتره
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!
2731
نمی دونم چیکار کنم والله
اصلا دوس ندارم روزی برسه که این وارد خونواده شوهرم بشه
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
اوه اوه
عجب جاری هایی

خخخ

من با جاری بعد از خودم خیلی دوست شدم
دوست دارم هرکاری که برام نکردن برای اون بکنن!

✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
معلومه که دارم روشنک جون
مگه میشه نداشته باشم
اما مدام مقایسه میکنم اونو با خودم و لجم می گیره
مشکل از اعتماد به نفسه خودمه می دونم
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
ولی جاری بزرگممممممممم خیلی بعد از ورود من به خانواده ی شوهر
آتیش سوزوند

از مادر شوهر و خواهر شوهرم نکشیدم انقد که از دست این کشیدم

حتی نمیزاشت لباس عروس باب میل خودم انتخاب کنم
همش میگفت این اینطوره اون اینطوره
رفته بود خودش لباس عروس داغون از تو حراجی گرفته بود
کصافط

منم با شوشوم رفتیم لباسه رو پس دادیم یکی نو و شیک کرایه کردیم تو شب عروسی شاخش در اومده بود!

✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
شبی که اومده بودن خونه مادر شوهرم اینا من ضربان قلبم روی 10000000 بود بوخودا
دستام میلرزید هیچ حرفی نزدم فقط لبخند می زدم به زور
داشتم منفجر میشدم
مهربان جون

اعتماد به نفسو ببر بالا گلم
چیش از تو سره

تو بزن جلو

بعدشم به این چیزا فکر نکن عزیزم
نمی تونم واسه خودم زندگی کنم همش چشمم به این و اونه
همش فک می کنم حالا بقیه دارن راجع به من چی فک می کنن یعنی
من یه بار به مادر شوهرم گفتم می دونم عروس جدید بیاد دیگه هیچ کدومتون منو دوس ندارین
البته این مال قبل این بود که این دختره باشه
مادر شوهرم فرداش می گفت چرا این حرفو زدی دیشب تا صبح نخوابیدم
2706