2733
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178503 بازدید | 954 پست
سلام
تداعی جان منم دقیق نمیدونم راستش چقدر میشه . میگن 1،700 بیمارستان میگیره انگار 400 یا 450 برای جنین فریز شده و دارو هم برای هر کس متفاوته.
راحله جان جواب پستت رو اون طرف دادم . واقعا متاسف شدم عزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تداعی جون من تنبلی تخمدان دارم و شوهرم اسپرمش هم سرعتش کمه هم تعدادش . نمیدونم چرا ای وی اف نگرفت . اره اگه یکیشون ضعیف باشه جنین تشکیل شده ضعیف تشکیل میشه . منم با دکت صحبت داشتم مثل اینکه اسپرم شوهرم خیلی ضعیف بود و جنینای تشکیل شده ضعیفن شاید یکی از علتایی که ای وی اف نگرفت همین باشه
Lilypie First Birthday tickers
2731
راحله جون من دفعه اولمه که میخوام آی وی اف کنم.
من خوندم که زیفت هم مراحلش شبیه آی وی اف هست . منتها جنین رو با لاپراسکوپی وارد میکنن . درصدش رو نمیدونم که بیشتره یا نه.
راستی شما بیمه تکمیلی داشتی؟ اصلا بیمه استفاده کرد بیمارستان یزد؟
اصلا حیف ادم پول به بیمه بده بیمارستان یزد اصلا بیمه رو قبول نداره تمام داروها و تمام ازمایشاتی که باید انجام بدی اصلا بیمه قبول نمیکنه حتی خود دکتر مینویسه رو برگه تو دفترچه نمینویسه تمام نسخه ها و ازمایشات ازاد انجام میشه
فقط کسانی که بیمه اموزش و پرورش هستند به نفعشونه و گرنه هیچ بیمه ای اونجا پذیرفته نیست
من که ایندفعه میخوام بگم دکترو زیفت رو برام انجام بده ای وی افو یه کار الکی میدونم چون شنیدم تو زیفت احتمال بارداری خیلی بیشتره چون مستقیم جنین رو تو لوله فالوپ میزارن اینجوری جنین رو میزارن رو دیواره رحم و با توجه به امپولایی که ادم میزنه برای تخمک کشی احتمال بارداری خیلی میاد پایین چون بدن ادم ضعیف شده
2740
سلام
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

بچه ها به نظرتون دکتر طاهری پناه چه طوریه
من به بیمارستان لاله مراجعه کردم و بعدش متوجه شدم شوهرم مشکل داره تحرم ک اسپرم صفره و تعدادش 3 میلیون
خانم دکتر ما رو پیش دکتر پویان فرستاد که اونم واسه 3 ماه لترفم تجویز کرده که بعدش برم لقاح
نظرتون چبه؟
سلام خانم های عزیز
تورو خدا اگه کسی جواب سوال منو میدونه جواب بده
دکتر افلاطون چند وقت بعد از ویزیت وقت میده برای عمل
من صددرصد باید عمل بشم
ایشون توکار لاپراسکوپی خبره هستند؟
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
ساحل جان حتما میکرو کن من از شوهرم تحرکش هفت بود تعدادش 20 میلیون بازم ای وی اف بدرستی جواب نداد تو لقاح از 14 تخمک 6 تا بیشترو نتونست جنین بشه حتما میکرو کن که اسپرم سالمو تزریق میکنن تو تخمک
2706