2733
2739

همسرسابقم و عشقش چرا هنوزم درباره من الکی حرف مییزننننن 

باهم چرل ازدواج نمیکنننننن گم شن برن

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازکجامیدونی حرف میزنن؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
اهمیت نده

دوسال جداشدن این کصافطا هنو ازدواج نکردن اونوقت بازم زنه الکی ب شوهرسابقم میگ من پیام دادم این کصافطم بدون این ک ی شات ازپیام یا مدرک ببینه میاد بچه هاببینه به من میگه چراپیام دادی وویس دادی همش دعوامیکنیم 

ازکجامیدونی حرف میزنن؟

دوسال جداشدن این کصافطا هنو ازدواج نکردن اونوقت بازم زنه الکی ب شوهرسابقم میگ من پیام دادم این کصافطم بدون این ک ی شات ازپیام یا مدرک ببینه میاد بچه هاببینه به من میگه چراپیام دادی وویس دادی همش دعوامیکنیم

دوسال جداشدن این کصافطا هنو ازدواج نکردن اونوقت بازم زنه الکی ب شوهرسابقم میگ من پیام دادم این کصافط ...

زنه معلومه سرش به سنگ خورده یا برای ازدواج نمیخوادش پشیمون شده این وسرمیدوونه میخوادپس بکشه بهونه میاره

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2740
زنه معلومه سرش به سنگ خورده یا برای ازدواج نمیخوادش پشیمون شده این وسرمیدوونه میخوادپس بکشه بهونه می ...

هردفعه میاد الان ی مدته  باهام دعوامیکنن سرمن 

منن بچه م کوچیک تنهانمیزه میگم ببین نبرش پارک میگ نه بیا بزا گریه نکنه زنه هرپنج دقیقه زنگ میزنه امار میگیره اخرم دعواشون میشه بزا بکشن من دوسال گریه گردم دعواگردم سراون  ازاون بدترا خدا سرشون میاره مردی کک دوتا بچه و زنش بعد اونهمه سال ول کرد ب اون وفامیکنه 

دوسال جداشدن این کصافطا هنو ازدواج نکردن اونوقت بازم زنه الکی ب شوهرسابقم میگ من پیام دادم این کصافط ...

بگو دلم میخاد 

والا اصکلا

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
بگو دلم میخاد  والا اصکلا

اخه ندادم حرصم درمیاد روانی حرف اونو بی مدرک قبول مزکنه بازاولش ک نیس اونموقه من میزد سرم میشکست میگف پیام دادی 

هردفعه میاد الان ی مدته  باهام دعوامیکنن سرمن  منن بچه م کوچیک تنهانمیزه میگم ببین نبرش پ ...

چوب خداصدانداره عزیزم ایشالله میزنه به کمرش که داره تهمت میزنه دارم روزی رونیبینم که شوهرسابقتو سگ هم حساب نمیکنه ژنه به فکزخوشگذرانی بوده 

اخه ندادم حرصم درمیاد روانی حرف اونو بی مدرک قبول مزکنه بازاولش ک نیس اونموقه من میزد سرم میشکست میگ ...

دستش بشکنه الهی مردی که دست روزن بلندمیکنه😔 حتماً زنه داره یه زندگی دیگه روخراب می‌کنه الکی میگه به هممسرسابقت که توپیام میدی ومن میترسم باهات ازدواج نمیکنم ببین کی گفتم

چوب خداصدانداره عزیزم ایشالله میزنه به کمرش که داره تهمت میزنه دارم روزی رونیبینم که شوهرسابقتو سگ ه ...

انشالله 

😊😊😊😊😊❤❤❤❤❤❤❤❤

دستش بشکنه الهی مردی که دست روزن بلندمیکنه😔 حتماً زنه داره یه زندگی دیگه روخراب می‌کنه الکی میگه به ...

انشالله خدا همونجور که من اذیت کرد و بچه هام  شوهرسابقم اون زنم اذیت کنه ازخدامیخام روزی ک شوهرسابقم ب چشمش خیانت اون زن ببینه و بفهمه من کی بودم براش 

2706