2737
2739
عنوان

شیراز برای زندگی ......

| مشاهده متن کامل بحث + 9963 بازدید | 48 پست
سلام شما که شرایط کار شوهرت ثابت نیست حتما شیراز روتجربه کن چون ممکنه باز برگردی تهران........برای زندگی اگه تهران زندگی خوبی داشتی شیراز حتما بهتر از اونجا خواهی داشت.از لحاظ مهد و مدرسه همه نمونه داره از ضعیف تا عالی..کار خودت هم میگیره با درصد بالا.....بعد خواهر جان تنها ایرادش اینه که خانواده عصمت و طهارت شوهرت بیشتر مهاجرت دارند به خونتون...ههههههههه اونم از نوع کنگری و لنگریش!
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
شیراز امکاناتش خوبه مشکلی نداره من خودم شیرازیم ولی به خاطر شغل شوهرم در حاله رفت وامدم به شیراز واقعا نمیتونم از امکانات شیراز واسه پسرم استفاده کنم مثلا پسرمو میخوام کلاس ژیمناستیک بذارم اینجا قشنگ کنارمون هست ولی اونجا که شوهرم کار میکنه فقط تابستونا هست اگر میدونی به نفعتونه بیا چرا نه شیراز خیلی خوبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من شیرازیم ولی ازدواج کردم و9سال تهران زجر کشیدم تازه یه سالو 5 ماه که از تهران خلاص شدم خیلی خوشحالم هر چند اینجا از دست قوم شوهر خیلی زجر میکشم ولی خدا رو شکر که کنار همسر خوب وخانواده ام هستم ..از نظر مواد غذایی قیمت ها با تهران یکی.ولی از نظر امکانات اگه جای خوب خونه بگیری امکاناتش خوب .بعضی مداارس و مهد هاش از تهران بهتر ه .قیمت خونه تو شیراز برا خرید متفاوت اما برا رهن و اجاره بالا شهر وپایین شهر خیلی تفاوت نداره.امیدوارم هر جا که زندگی میکنی سالم وخوش باشی
برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون
2728