2737
2734
عنوان

مسافرت با خانواده همسر

530 بازدید | 32 پست

هنوز یک سال نشده که ازدواج کردیم 

برای بار دوم میخوایم با مادرشوهر و پدر شوهرم بریم مسافرت

استرس دارم، معذب میشم 

شما هم همینطورین؟

قد۱۵۳/وزن فعلی ۵۶   وزن هدف ۵۰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خییلی....من ده روز باهاش رفتم سفر واای دیواانه شدم اینقد گریه کردم بعد سفر هیچی از سفرم نفهمیدم ......خانواده شوهرم من خیلی بدن باهام....اصن بدجور سفری بود فقط تحمل میکردمو هیچی نمیگفتم

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹
2731
2740

من اصلا دوست ندارم مسافرت خونوادگی رو چه طرف خودم چه طرف شوهرم

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

وقتی دوتایی میتونیم بریم چرا با بقیه

من یک بار تجربه کردم خیلی بد بود هیچ وقت دوس ندارم تکرارش کنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
من ۵ ساله اومدم سر زندگیم . اصلا باهاشون‌مسافرت نرفتم .میدونم ک زهر ادم میکنن.

آدمای خوبی هستن ،ولی من معذب میشم 

خجالت میکشم به شوهرم بگم با خانوادت نمیخوام بیام مسافرت

قد۱۵۳/وزن فعلی ۵۶   وزن هدف ۵۰  

من باشم اصلا قبول نمیکنم باهاشون مشکلی هم ندارما خدایی آدمای بدی نیستند ولی من نمیتونم یه هفته با خانواده شوهر تو یه جا بمونم . 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2706