2733
2734
عنوان

متخصص زنان قم

| مشاهده متن کامل بحث + 226609 بازدید | 1052 پست
من سر زایمان اولم پیش دکتر شبیری بودم کلا دکتر خونسرد و خوبیه الکی جو واسترس نمیده داروی الکی هم نمینویسه همینطور سونو و آزمایش بی دلیل
فقط مریضارو چن تا چن تا میفرسته داخل که شاید زیاد جالب بناشه من باهاش راحتم واسه بچه دومم پیش خواهر زاده شون چکاب میشدم ایشون هم خوب بودن
الحق و والانصاف سزارین دکتر حرف نداره عالیه من ازشون راضی هستم
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام

بعد از بارداری به توصیه دوستان قمی دکتر اردستانی رو انتخاب کردم. و تا ماه 4-5 میرفتم پیشش. خوش برخورد بود ولی نکات منفی: با این که همیشه وقت قبلی می گرفتم ولی حداقل دو ساعت معطلی داشت تا نوبتم بشه. کمرم داغون می شد روی صندلی های بیخود مطبش. جعبه جعبه دارو میداد که البته من نمیخوردم. الان دیگه خیلی از دکترا سونو و آزمایشات ان تی رو میدن ولی اون نداد و وقتی من بهش گفتم گفت اگه میخوای بنویسم و با این که گفتم بنویسه فقط سونو رو نوشت بدون آزمایش که فایده نداره. وقتی هم که جواب سونو رو بردم ماماش برد و اومد بیرون و گفت مشکلی نداره در حالی که بعدش فهمیدم جواب سونو نشون داده که جفتم پایینه و باید بیشتر رعایت میکردم تا خدایی نکرده دچار سقط نشم و من نمی دونستم(خدا رو شکر در این زمینه مشکلی پیش نیومد)
اما اون چه باعث شد دیگه پیشش نرم این بود که چندتا چندتا مریض میدید. آخرین باری که رفته بودم نیم ساعت تو اتاقش بودم برای یه معاینه ساده و شنیدن صدای قلب نی نی. یکی اومده بود قرار عمل هماهنگ میکرد. یکی اومده بود یه دارو تبلیغ میکرد. یکی مشکل عفونت داشت و....احساس میکردم تو یه مغازه ام که هر مشتری یه خواسته ای داره. اومدم بیرون بیچاره همسرم داشت سکته میکرد. نگران شده بود که چه اتفاقی افتاده که این همه وقت داخل اتاق دکتر بود.
خلاصه این شد که دکتر اردستانی رو گذاشتم کنار...
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابراهیمی هم چن تا چن تا مریض میبینه خیلی هم با عجله ویزیت میکنه طوری که من چند بار یادم رفت بگم مشکلم چیه ازبس اتاقشون شلوغ بودکلی هم باید مطلل بشی کلا ازش راضی نبودم
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
2731
اکرم جان خانم صموتی دکتر نیست یه ماماست با 35 سال تجربه

آدرسش
خیابان ساحلی-بین کوچه 6و 8-پلاک 698
تلفن
2917717
2931466
2920681
مرکز مشاوره مادران و نوزادان
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
عبدخدا به منم گفت زخمت خیلی بده و عمقیه ولی صموتی حرفش رو رد کرد
بعد از اردستانی رفتم پیش اشرفی و مهم ترین دلیل هم این بود که تک نفره ویزیت میکرد. دکتر خوب و مهربونیه ولی وقتی میری داخل اتاقش انگار همش عجله داره کارت زودتر تموم بشه و این باعث می شد که من همیشه هول کنم و سوالام یادم بره.
یه مشکل دیگه هم این که مطبش کوچیکه و گاهی مجبور میشی سر پا بایستی چون صندلی ها زود پر میشه.
چون من مشکل خاصی نداشتم خیلی دستم نیومد که چقدر تبحر داره ولی برای بارداری بعدی شاید بازم انتخابش کنم و مهم ترین دلیل هم همونیه که گفتم.
تک تک ویزیت کردن یعنی احترام گذاشتن به مریض و حریم خصوصیش.
اواسط ماه 7 بودم که دکتر اشرفی رفت مکه و تا دوماه مطبش تعطیل شد. خواستم برم پیش ابراهیمی که منشیش گفت وقت برای یه ماه دیگه میدم. هرچی گفتم باردارم قبول نکرد. منم بی خیالش شدم.
از اوایل بارداری همزمان درمونگاه ابوریحان هم میرفتم. پیش ماما که رایگان بود و انصافا حسابی و با حوصله برام وقت میذاشتن. ماما شیفت عصرش خیلی مهربون بود و یه بار که با همسرم رفته بودم با حوصله صدای قلب نی نی رو برای همسری هم گذاشت کلی هم نگه داشت. در حالی که اشرفی تا صدا رو می شنید دستگاه رو بر میداشت.
آخر ماه هشت که رفته بودم درمونگاه. ماما بهم گفت بچت خیلی کم رشد کرده و انگار تازه ماه هفت باش. غصه دنیا اومده بود تو دلم که چه کنم.
اشرفی که نبود و چون تصمیم داشتم زایمان طبیعی کنم رفتم پیش صموتی. گفت مشکلی نداری و بچه هم خوب رشد کرده و بهم توصیه کرد کلاس آمادگی برای زایمان رو که جلسه آخرش بود برم. منم رفتم و خیلی خوب بود. یه ماما که اسمش یادم نیست ولی خیلی خوش برخورد و خندون بود کلاس رو اداره میکرد و مطالب خوب و مفیدی برای راحت زایمان کردن گفت. اما قسمت مهم این کلاس که جلسه آخرش بود، اردو بوداردو بازدید از بخش زایمان که گفته بودن یا میریم بیمارستان ولیعصر یا بیمارستان علی ابن ابیطالب که دومی جور شد و دیدن این فضا برای روحیه من خوب بود...
تو مراجعات آخر صموتی تایید کرد که میتونم زایمان خوبی داشته باشم.
اما یه این وسط یه مشکلی پیش اومد...
2740
خب تا اینجا تاپیک رو مرتب کردم.
ممنون از همه

اکرم جون لطفا بیا یک بار دیکه نظرت رو در مورد دکترها طوری بنویس که من بتونم انتقالش بدم. لطفا برای هر دکتر یک پست جداگانه بنویس.

صدیقه جونم ممنونم که انقدر وقت میزاری. من همه پگستهات رو کپیکردم فقط پست آخر رو نمیدونم برای کدوم دکتر باید بزارم...
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
دوستان لطفا لایک کردن پست اول و پستهای دوستانتون فراموش نشه.

خواهش میکنم پستهایی که میزارید طوریباشه که نظرتون رو راجع به هر دکتر بفهمیم و کاملا واضح بگین که بنظرتون دکتر خوبی بوده یا نه.

و خواهش میکنم تو هر پست فقط در مورد یک دکتر بنویسین.

خلاصه طوری باشه که بعدا وقتی کسی میاد پست طبقه بندی شده اول رو میخونه سر در بیاره و بفهمه.

ممنونم از همه
سلام
من دو تا سقط داشتم
پیش استانه و بها الدینی و عرب مقصودی و هیوری و....رفتم
هیچ کدوم به اندازه ی دکتر ریاحی پور دقت و توجه نداشت به بیمارش
خدا خیرش بده طی یکسالی که پیشش میرفتم
خیلی وقتا دیدم که به مریضای که از نظر مالی مشکل داشتن کمک میکرد
هزینه عملش هم از همه کمتره بود
به من و اکثر خانما هم توصیه ی موکد میکرد که قم زایمان نکنیم
منم رفتم تهران
بیمارستان ارش
شب رفتم فردا صبحش زایمان کردم
24 ساعت بعد مرخص شدم اومدم قم
اصلا نفهمیدم
همش دعاش میکنم دکتر ریاحی پور رو

ترانه جان هول نکن عزیزم. این تاپیک برای کمکه نه برای سردرگمی. شما اول اون دکتری که وقت گرفتی برو خوب بسنجش بعد اگر نخواستی از یه دکتر دیگه وقت بگیر
اکرم جان تا باردار نشدی خوبه خودت بری و صموتی رو ببینی به هر حال این همه سال تجربه داره ولی برای دوره بارداری شاید انتخاب یه دکتر بهتر باشه
2706