2737
2739

یه روزی شوهرم خیانت کنه چجوری مهریه بگیرم ۳۰۰تا عندالمطالبه.  زندان هست؟؟ خودش خونه نداره باباش دوتا داره.  بچه هم داریم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

تا جایی که من میدونم عندالمطالبه یعنی بخواد نخواد داشته باشه نداشته باشه باید بده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حق تمکین رو میگیرین تا پرداخت کنه 

حقوق قطع نمیشه خونه یا ماشین به اسمت میشه 

اگر به نام کسی باشه قسط بندی میکنن تا بهت بده

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
2731

زندان نداره به باباشم ربطی نداره ، میری اول توقیف اموال میزنی مثلا اگه ماشین داره یا تو حساباش پولی داره یا حقوق بگیره اونا جلوشون بسته میشه بعد درخواست مهریه میدی هرچقد دادگاه تعیین کنه بهت میرسه از اموالش میدن اگه نداشت قسط بندی میکنن 

حقوقش توقیف نمی‌شه، با توجه به میزان حقوقش براش قسط‌بندی میکنن. 

به باباش هم ربطی نداره، مگر اینکه پدرش توی عقدنامه تضمین کرده باشه که اگر پسرش نداشت، به جاش مهریه رو بده. که اغلب این کارُ نمیکنن. 

2740
تا جایی که من میدونم عندالمطالبه یعنی بخواد نخواد داشته باشه نداشته باشه باید بده

اره. پس میشه حقوقشو مصادره کرد

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

اول اینکه چن ساله دارید زندگی میکنید باهم اگ مدت کوتاهی باشه کامل 300 تا سکه رو دادگاه بهت نمیده دوم اینکه همسرت ملک و املاک زیادی اگه نداره دادگاه تحقیق میکنه وقتی ببینه خب توانایی پرداخت نداره قسط بندی میکنه ک ب اونم فشار نیاد سوما بچه ات چن سالشه اگ دختر باشه تا 7 سالگی حضانتش باتوعه پسر باشه 2 سالگی ک بازم دادگاه تحقیق میکنه ببینه شرایط کودومتون بهتره برا حضانت بچه

حقوقش توقیف نمی‌شه، با توجه به میزان حقوقش براش قسط‌بندی میکنن.  به باباش هم ربطی نداره، مگر ا ...

نه تضمین نیس. اخه قبلا توقیف میشد 

اره. پس میشه حقوقشو مصادره کرد

نه عزیزم مصادره نمیکنه 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
عندالمطالبه چیه

اینکه تو محضر میزنه عند المطالبه مثلا خونه 

اگر خونه نداشته باشه خونه باید بهت بده 

یا عندالمطالبه ۳۰۰ سکه و ظرف شستن باید ظرفارو بشوره😂

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
قسط بندی میکنن از حقوقش  خونه پدر ربطی به پسر نداره

یعنی کل حقوقو توقیف نمیکنن؟