2752
2734
حالم چوخ خرابدی. ال لریم بوز دی

وله جانیم سن فکر و خیال و ساواشماخنان فقط اوزونن عاقاوین آراسیندا بیردنه بویوح سویوخلوخ ایجاد الیجسن 

نیه ساواشماخ اوتی قشه دانیش دنن من حساسام خواهشا مراعات اله او خانما دا دنن مراعات السین رفتاریندا 

......
خيانت ربطي به قيافه و سرتر بودن نداره به چرب زيوني و عشوه هست

نگووووووو نگووووو.  حالم به اندازه خرابه. چیکار کنم؟؟؟؟

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وله جانیم سن فکر و خیال و ساواشماخنان فقط اوزونن عاقاوین آراسیندا بیردنه بویوح سویوخلوخ ایجاد الیجسن ...

گفتم الان. نمیدونم از این به بعدش با خداس

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
چشم گفتن نشانه بدیه یعنی خانوما؟😑😶 مثلا من همیشه به استادم میگم  خانومش از من بدش میاد الان ...

تو گروه صحبتی باشه شما برید تو پیوی استاد چشم بگید بله خب صورت خوشی نداره 

......
2731
بله درسته ولی اگر همه مرز مشخص بذارن توی رابطه هیچکس نمیتونه نفوذ کنه. ضمن اینکه توی هر رابطه خارج ا ...

دقیقا کار شیطون همینه. میاد حد و مرزها رو بیخود جلوه میده. حالا زن و مرد فرقی نداره جفتشو گول میزنه

اوه بدترم ب شوهرت نشون دادی ک خودتو کم میبینی خب شاید دیده کسی نگفته اینم نگفته  یا روش نشده ...

شوهرم فرشته نیس. هیشکی فرشته نیس. من به هیشکی اعتماد ندارم هیشکی

اینطور که من میبینم حالت خیلی خرابه این موضوعم که روی ذهنت کم  تاثیر نذاشته. اگه واقعا حالت خیلی خرابه بهترین کار اینه که بری مشاوره اگه خیلی هم حاد نیست بیخیالش

ول کن بابا زندگیتو بسپار به خدا و دیگه حساس نباش 

میدونی حالا اون زن اومده شده همکار شوهرت بقیه  چی ما زنها تو خونه و مردا بیرون صبح تاشب کدوممون خبر داریم کجا میرن کجا میان با چندتا دختر قرتی و زن خراب تو مسیرشون برخورد میکنن و حرف میزنن 

من که خودم سپردم به خدا و دیگه کار ندارم 

منم از ویزیتورهایی ک عشوه میان برا مردا متنفرم 

نگو. مگه عشوه هم میان؟؟؟؟؟

چه اذیتی میکنی خودتو، رفتنی باشه میره که چه بهتر نباشه هم که این همه عذاب چرا

نمیدونم .بچه ۱۱ماهه دارم. بخدا از استرس نمیدونم بهش برسم 

نمیدونم امروز عکسشو تو واتساپ همسرم دیدم. سنش تقریبا ۳۴میزنه. خیلی استرس دارم

نباید بزارین همسرتون این ضعف و استرستون رو متوجه بشن عزت نفستون رو بالا ببرین گزک دست کسی ندین اگه ذاتی خراب باشه همیشه و همه جا خرابه 

2706