2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی می بینمش قلبم تند تند میزنه

البته اینکه  تپش قلب هم دارم بی تاثیر نیست

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

من دوسش دارم عاشقش نیسم

عشق، از نظر من اینکه تو، اون طرفو هر جوری هست بخوای.

مثلا زشته،بی ادبه،یا مثلا بیماره بی پوله یا هر چی.

اما! حاضری از معیارات بزنی چون عاشقشی و باهاش بمونی. 

اما دوست داشتن جایی که طرف مطابق معیارات باشه .از نظر من اینه...

2728

قبل ازدواج باهاش ازش متنفر  بودم که حد نداش

الان جونم به جونش بستس به نبودش که فکر میکنم قلبم میاد تو دهنم اگر حالش بد باشه دور باشه بهم نگه میفهمم حالش بده حس میکنم 

من یه خورده زندگی تو مشکلاتم دارم که اونم به زودی حل میشه و از بین میره.🤌🌚
نه

خب پس عاشقشی دیگ😂

برای خواهرم خواهرت خواهرامون:)                                     برای تغییر مغزها که پوسیدن...                                          برای شرمندگی برای بی پولی:))                                         برای حسرت یه زندگی معمولی:»
اگه بهت بگن پنج میلیارد بهت میدیم ولی دیگه همسرتو نمیتونی ببینی قبول میکنی؟

یعنی ارزشش فقط ۵ میلیارده🤔نه بابا بیشتره بخوان دو دستی میدم بهشون🥺😭لعنتی نرفته گریه ام گرفت🤧نه بابا نمیدم

وصیت میکنم بجز مرده شور کسه دیگه ای تن منو نشوره!فقط مرده شور
2738

هر جوری که هست با همه ی خوبی ها و عیب هاش میخوامش اصلا نمیخوام تغییرش بدم طوری که آرزو میکنم اگر خدا روزی بهم پسر داد کپی برابر اصط باباش باشه چه ظاهرش چه اخلاق و رفتارش چه شان و شخصیتش میخواست بره کربلا داشتم دیوونه میشدم از اینکه قراره یه هفته نبینمش واقعا بغض داشتم. اصلا وابدا هیییچ مرد دیگه ای به چشمم نمیاد اگه یکی بهم بگه فلانی چه خوشتیپه سریع تو ذهنم با همسرم مقایسه ش میکنم و میگم نه بابا به علی نمیرسه. و خیلی چیزای دیگه اصلا کلا خیلی حسه خوبیه عشق بعد پنج سال زندگی هنوز هر روز منتظرم زودتر از سر کار بیاد خوشگل کنم برم بغلش. برای من اینا عشقه

کاربری سوم😊