2737
2739
عنوان

بالا اوردن زرد اب در بارداری و جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 18714 بازدید | 96 پست
ناراحت نباش و نا امید امیدت به خدا باشه ازته دل از خدا بخواه منم یه دختر دارم دوباره اقدمم دلم میخوا ...

ان شاالله عزیزم زود باردار شی مال منم ناخواسته بود اصلااا دوماه قبلشم ی سقط عمد داشتم تو ۵هفته فک نمیکردم باردار شم دوباره ولی خدا خواست اما همش میگم خدایا پسر باشه جنسم جور شه خودمم داداش ندارم

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور بودم.انشاالله که دومیت پسره عزیزم

دختر بود بچت؟

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم
2731
جاریم پسر داره ولی همیشه زرداب بالا میاورد

جدی خداکنه برا منم همیجور باشه

دختر بود؟؟؟ ای خداا

ربطی نداره عزیزم هم مادر پسر هم دختر زرد آب بالا میاره شما هم الکی به خودت استرس وارد نکن صبر ببین جنسیت کوچولوت چی میشه هرچند اول از همه مهمه که سالم و سلامت باشه بعدش جنسیت 

آره دختر بود خب حالا چیه مگه ۱۰تا ک دختر نداری فوقش دوتا

ای خدا خب من خودمم ۳ تاخواهریم داداش ندارم 

2738
بخاطر اینه که معدت خالیه . منم حاملم پسر هم هست ربطی نداره وقتی صبح با معده خالی استفراغ میکنم زرد ا ...

بسلامتی عزیزم لطفا برا منم دعا کن خدا لطف کنه بهم پسر بشه این

منم شرایطم مشابه شماست عزیزم یه دختر دارم دومی بدون برنامه حامله شدم و احتمال میدم دختر باشه حالا ه ...

یاخدااا...! منم همینجور بودم خدا کنه دوتامون پسر باشه شوهرمنم دلش پسر میخواد

ربطی نداره عزیزم هم مادر پسر هم دختر زرد آب بالا میاره شما هم الکی به خودت استرس وارد نکن صبر ببین ج ...

اره انشاالله خدا هرچی صلاح بدونه اول

بنظر من ربطی نداره 

من تمامی علائم قدیمی های پسر و دارم ولی بچم دختره و دختر خالم برعکس 

اینقد این قدیمی ها شک به دل مگ انداخته بودن میترسیدم سیسمونی بخرم 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
عزیزم تو ک جنسیت برات مهمه قبل از اقدام یه کارایی میکردی ک احتمالش بالا بره

عزیزم من بچه نمیخواستم سه ماه قبل ای بارداریمم ی سقط عمد تو ۵ هفته داشتم فک نمیکردم اصلاا ب این سرعت دوباره باردارشم ولی رو این نفهمیدم تا قلبش تشکیل شد شوهرمم نزاشت دگ سقط کنم گف هرجور هس خدا کمک میکنه ای دگ ی موجود زنده س شرایط من فرق داره وگرنه قصد داشتم بعدهااااا اگ ی وقت بچه هم خواستم برنامه ریزی کرده باشه ولی نشد 

2706