2737
2739

اونایی که مخالف این ماجرا بودن نیان 

چون من تاپیکای مختلف هم گفتم امید هیچ آدمی رو از بین نبرین آدمی به امید زنده اس 

و اینکه کاری ب خرافاتی بودنش یا نبودنش ندارم 

مثل قانون جذب میمونه که خیلی دنبالشی و تهش بهش میرسی 

و خیلیا ازش نتیجه گرفتن امیدوارم هر کس اینکارو کرده به نیت حاجتی حاجت روا بشه 

دسته خر😂😂😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کردم امروز از خدا خواستم امید هیچ بنده ای رو ناامید نکنه

مخصوصا اونایی که به هر امیدی رفتن خرید

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
2738

بچه ها تا حالا اسم محصولات با کیفیت  لدورا رو شنیدین؟؟؟ 😍😍😍

کیفیت توپ توپ توپــــــ

توی این پیج منتظرتم تا به همه سوالاتت با حوصله جواب بدم و برای بهبود پوست و موهات هر مشکلی که داشته باشن کمکت کنم

بیا اینجا💕💕💕💕

marysha.store

marysha.store

💕💕💕💕💕💕💕💕

شوهرم ماست خرید، فقط نیت نکرد، قبوله؟🤣🤣🤣🤣

مام هرچی خریدم اومدیم خونه نیت کردیم

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

من چند روز پیش خریدم امروز هم نتونستم برم بیرون ولی نیت کردم یه دستمال حوله ای نو داشتم گذاشتم کنار  به امید اینکه خونه دار بشم باهاش خونه ی خودمو تمیز کنم و چند تا چیز دیگه انشاالله خدا ازم قبول کنه و حاجت روا بشم

2706