2733
2734
ایشالا دختر باشه. ولی من بارداری اولم ویار نداشتم دومی بیچاره شدم هر دو دختر. اصلا به علائم ربطی نداره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میگفتن شیوا مطمئن باش این دومی که حالت اینجوریه حتنما پسره. منم قاطعانه میگفتم نههههههه ربطی نداره. واقعا هم نداشت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
2740
ویار ربطی به جنسیت نداره من نینیم دختر بود و تازه از سه ماهکی ویارم شرمع شد اونم چه ویاری
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
نه عزیزم اصلا به این چیزا نیست
من چند نفر رو میشناسم که بارداری اول و دومشون ۱۸۰ درجه با هم متفاوت بوده اما جنسیت هر دو تا بچه هاشون یکی بوده
به ویار اصلا ربطی نداره ... یکی از بچه ها میگه اگه ویار نداشته باشی بچه پسره اما من ویار نداشتم و بچم هم دختره
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2706