2733
2734
عنوان

دخترم تاالان بیداربود خیلی قسمت باسنش عرق سوز شده همه زخمه.

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 39 پست
اینجا بارون و خنکه .امروز خیلی مدفوع داشته حالا زود عوض کردم ولی بازفک میکنم بخاطر مدفوع زیاده

داره دندون در میاره پس یا پوشک نکن یا باید تند تند عوضش کنی چون اسیدی شدن بچتم معلومه پوستش حساسه بدتر نشه یه وقت یه تاپیک جامع در مورد عرق سوز هم دارم تو تاپیک هام میخوای تگت کنم... دیگه هم با شوینده پای بچه رو نشور

🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو تای اول که دوستمون گفت واسه زمانیه که قارچ گرفته باشه پای لچه، فقط زینک اکسایدش کافیه بزنی الان ...

نه عزیزم پوست دخترم حساسه به محض اینکه دستشویی میکرد میسوخت زینک تنهایی هم اگه خونش بیاد خوب نمیکنه با اون دوتا باید قاطی بشه تا اثر کنه چندتا دکتر بردم اگه قارچی بود که میگفتند حتی پمادای خارجی و گرون هم به خدا خوب نکرد فقط اون سه تا باهم الانم که 4سالشه اگه گوجه و ترشی اینا بخوره میسوزه حساسیت داره به شدت 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2731

پسر منم یه این طوری شده براش روغنحیوانی زدم سریع خوب شد پماد میزدم بدترش میکرد.با صابون نشور بیشتر میسوزه.گناه داره بچه.

تند تند براش روغنحیوانی بزن تند تند پوشکشو عوض کن پاشو با آب بشور.