2733
2734
عنوان

تولد یک سالگی بچتونو چجوری گرفتین؟ من انگار خیلی حسود شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 36 پست
دلم خیلی گرفته. فقط این نیس که . همه اون بچه ها که هم سن پسرمم تا الان چند بار مسافرت و رستوران رفتن ...

با بقیه مقایسه نکن خودتو عزیزم در حد توانت انجام بده 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
دلم خیلی گرفته. فقط این نیس که . همه اون بچه ها که هم سن پسرمم تا الان چند بار مسافرت و رستوران رفتن ...

راست میگه کوچیکه من تا چند ماهگی اصلا بیرون نمیزاشت ببرمش 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حقو به بچم نمیدم که بابت تولد بازخواستم کنه  از جهات دگ انقدر بهش عشق می‌ورزم که چنین توقع ...

شاید ۲۰سال قبل این طرز فکر عالی بود. ولی الان نمیشه اینقدر همه برا بچشون سنگ تموم میذارن اگه ما نکنیم بچه احساس کمبود میکنه. 

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
جای من بودی چیکار میکردی؟؟؟

از پارسال که به دنیا اومد ماهی یه مقدار پس انداز میکردم که  حداقل پول اتلیه بشه. الانم که گذشته. شده قرض میکرفتم‌، وام میگرفتم، دنیا رو به هم میزدم بچمو میبردم آتلیه. و از الان برلی سال بعد تولدشم پس انداز میکردم 

ضمنا سعی میکردم حتی شده لوبیا خورد کنم خودم یه کاری تو خونه راه مینداختم

2731
شاید ۲۰سال قبل این طرز فکر عالی بود. ولی الان نمیشه اینقدر همه برا بچشون سنگ تموم میذارن اگه ما نکنی ...

اگر پسر گلت قدرشناس باشه براش توضیح بدی که هر آنچه در توان داشتی براش انجام دادی سپاسگزارت خواهد بود

ولی اگر خدای نکرده قدرشناس نباشه همه ی دنیا رو هم به پاش بریزی فایده نداره 

من میگم سر این چیزا غصه نخور و با باباش دعوا نگیر هر چی در توانته انجام بده

از آداب سخن گفتن با یک بانو این است که اول به چشمانش گوش فرا دهی
اگر پسر گلت قدرشناس باشه براش توضیح بدی که هر آنچه در توان داشتی براش انجام دادی سپاسگزارت خواهد بود ...

اره بخدا ادم قانعی هستم. ولی این اواخر میبینم چه کارا میکنن و من نمیکنم حسرت میخورم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
اره بخدا ادم قانعی هستم. ولی این اواخر میبینم چه کارا میکنن و من نمیکنم حسرت میخورم

اینستا سمه عزیزم

ضمنا پدر مادر خوب بودن که فقط تولد گرفتن نیس

خیلی از اینا که میبینی تولد میلیونی گرفتن برای آرامش و سلامت روحی بچه شون کاری نمیکنن

شما روح فرزندت رو به خوبی پرورش بده مطمئن باش ازت راضی خواهد بود 

از آداب سخن گفتن با یک بانو این است که اول به چشمانش گوش فرا دهی