2752
2734
عنوان

خدایا خیلی ممنون که دل میشکنی و این همه صفات مهربونی داری

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 32 پست
پگاه جون خواهر منم پی سی او بود الان دو تا نی نی ناز داره ، پیش دکتر طاهری پناه رفتی؟ مقاله منم بخون شاید بتونه کمکت کنه
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان ستایش .... هیچکس هم سن و سال های من از من بیشتر دعا و قران نمیخونه ولی من خستم خدایا قربونت برم خواهرم اصلا نماز نمیخونه همیشه ناخن هاش لاک داره ولی 3 تا بچه سالم داره اونوقت من
قربونت برم همیشه اونایی که بیشتر باهات ارتباط دارند بیشتر باید زجر یکشند حالا مگه کجای دنیا تنگ میشه بچه منم صداش تو این کره خاکی بیاد
عزیزم
انشا... خدا دامنتو سبز کنه

حق داری دوستم
گاهی اوقات ادم از همه چی بریده میشه
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

گاهی وقتها به انتهای زندگی میرسی
چیکار میشه کرد جز صبر
با گریه و زجه های منو تو خدا بهمون نمیده تا خودش نخواد
امیدورام برات زوده زود بخواد
تا خودش نخواد
اگه خودمونو دارم بزنیم نمیشه
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

پگاه عزیزم امیدتو از دس نده

سلام پگاه جونم.اصلا قصد نصیحت ندارم گلم..ولی عزیزم شما ازکجا اینقدر مطمئنی خوشبختی شما در بچه دار شدنتونه........؟؟؟؟عزیزم ما که خدا نیستیم...ماها مثل بچه ای هستیم که با وجود عفونت گلو به زور اب یخ از مادرش میخواد..دریغ از اینکه اگ مادرش بهش اب یخ نمیده فقط فقط به خاطر خودش!!!!!!!!!!!به خدا پگاه جونم چون الان شما مشکل داری برا بچه دار شدن حساس شدی رو این موضوع..11 ماه که چیزی نیست....خیلی 11 سال صبر کردن ........ولی من بت میگم رو این موضوع حساس نشو..زندگی کن.با همسرت بهترین روزها رو داشته باش....هیف که نمیشه خیلی حرفها رو گفت...باور کن خوشبختی فقط با بچه دار شدن نیست........ایشالله به ارزوهات برسی دوست خوبم
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
سکوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

خدایا این روزها حرفهایمان بوی ناشکری میدهت اما تمام این حرف ها را به حساب درد دل بگذار
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
ای بابا چرا این قدر غصه میخورید.از زندگی لذت ببرید همه چی که بچه نیست. قربون خدا برم که هیچ وقت آدم حکمت کارهاشو نمیفهمه. من که زودتر از اونوقت که میخواستم بچه دار شدم. و از کارهام عقب موندم و هم خودم و نی نیم کلی اذیت شدیم. با اینکه دخترمو خیلی خیلی دوس دارم ولی گاهی به هم سنهام که بچه ندارن و راحت هر جا میخوان میرن هر کار میخوان میکنن حسرت میخورم. میگم کاش دو سه سال دیرتر بچه دار میشدم
2706