2733
2734
اگر آره گهوراه بهتره یا تخت و پارک؟
مطب گردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم برا دخترم تا دوسالگی تختوپارکشو استفاده کردم بعدم جمعش کردم یذره شد گذاشتم تو کمد دیواری الان دراوردم برا این یکی دختر دارم استفاده میکنم مثل گهدواره تکونم میخوره که برا شب بیدارشدن بچه خوبه یه تکونش میدی دوباره میخوابه
آرامتر سکوت کن صدای بی تفاوتیهایت آزارم میدهد
آخه کنار تخت خودمون می ذاشتم و عادت کرده بود بهش تا یکسالگی رو قسمت بالاییش می خوابید بعدش هم قسمت پایین چون سبک بود و زیرش چرخ داشت راحت می تونستم جابجاش کنم
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2738
من گهواره مامالاو تاشو گرفتم خیلی خوب بود اندازه و ارتفاعش ، و همه جا همراهم میبردم. ولی فقط تا پنج ماهگی . بعدش پسرم پا میشد میشست روش . تخت پارکم گرفتم ولی بیخوده چون با هر تکون بچه بیدار میشه استحکام نداره. الان یازده ماهشه و تخت نوزاد نوجوان خریدم.
بله از ٦ ماهگی ک غلط میزنه خوابید بذاریدش توو تخت و برید ب کاراتون برسید عالیه خدایی
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
2706