2737
2739

آقا پسر غریبه پیدا کردید سوت بزنید من بیام زنش بشم😂😂😂

کراش زدم برم عروس ی جای باحال بشم ک فرنگش متفاوت باشه😂

فرهنگای کجا خوشگله؟ چ رسمای قشنگی دارن

دلم خیلی میخواد🥺😂

هرکی خوند نگف ازدواج با کجا بهتره و فرهنگ کجا قشنگ تره خیلی نامرده

راسی اب و هوا هم خوب باشه شمال خیلی خوبه لنتی

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بنظرم اشتباهه 

دوتاادم ک فرهنگاشون رسوماتشون بهم نخوره 

بعداتونامزدی وعروسی ورسم ورسومات مشکل میخوری اصفهانی شغل ازاد تورکن🤣ک برش داری ببری شهردیگ🤣

میدونم یادیر یازود یه روز میشم مامان حدیث 
2738
😐😐😐😐😐

عه خو میخوایم ببینیم رسمای کجا باحال تره😂😂

یادم زف موضوع تاپیکو بزنم به دنبال شوهر میگردم خخخ اینطوری جنجالی تر بود

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤

شمال🤣

من قویم✌️🍓 هیچ چیزی‌نمیتونه‌جلوی‌موفقیت‌منو‌بگیره....مطمئنم☺️ که یه روزی☝️ به هدف های مهم زندگیم🌺 میرسم .. جوری که اونایی که به من میگن به هیچ جایی نمیرسی 🥲دیگههه نتونن تو چشمام نگاه کنند 😏🙂

😐😐ب توان هزار

تیکر تولدمه🌱✨ بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم.. فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم.. اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد.. من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم
برو خارج ⁦🚶🏽‍♀️⁩⁦🚶🏽‍♀️⁩⁦🚶🏽‍♀️⁩

ن دیه ب اونا نمیخوره اخلاقم😂

2706