2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میگه چون شیر نداری...

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 27 پست

💩 خورد 

مادری به شیر دادن نیست 

من به بچم یک قطره شیر ندادم ، نداشتم و ندادم 

اما شب نخوابی کشیدم ، سختی کشیدم ، مادری کردم  شیرخشک درست کردن از شیر دادن با سینه سخت تره و مراحل بیشتری داره

الانم بچم عاشق منه منو خیلی دوس داره

با این تفاسیر یعنی من مادر بدیم یا بچم منو نمیخواد؟ 

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه بچه فقط مادرو برا شیرش میخواد،بگو نه ماه زیر قلبم بوده از خون و جون منه....چون شیر ندارم پس مادر نیستم؟؟؟بگو پس پسر توهم هرموقع پول نداشت من پرتش کنم از خونه بیرون شوهر بی پول میخوام چیکاررررر

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪
2742

بگو معلومه از بچه داری فقط شیر دادنش رو بلدی و بعد عمری هم یاد نگرفتی.

والا حیوون وحشیم مهر و محبت مادری سرش میشه و میخواد شکار کنه سراغ اونی که بچه داره نمیره. این اندازه اونم نمیفهمه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2738
کاش مادرشوهرا توانایی اینو داشتن با عروس حامله میشدن... نمیدونم چشونه چه مشکلی دارن با عروس در رقابت ...

میترسن پسرشون زنش رو از مادر بیشتر بخواد همه مرضشون همینه،بابا هرکسی جای خودشو داره مگه من الان شوهرمو دوس دارم دیگه بابامو دوس ندارم؟؟؟؟هرکس جای خودش عزیزه

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪

منم مادرشوهرم ی حرف زری زد و گفت بچتو ازت میگیرم خودم بزرگش میکنم تو رو هم میفرستم خونه بابات ، منم جلو دخترش گفتم تو چه مادری هستی که میخای منو از بچم جدا کنی ،حیوونم اینکارو نمیکنه تو که دیگه آدمی ،خفه شد نشست سر جاش

هر چی گفتن گرفتم خوردم😭😭اما بازم شیرم کمه

عزیزم الان به خاطر شرایط روحی کل جامعه و تغذیه و پارازیت و... خیلی از مادرها شیر ندارن یا ترجیح میدن شیر خودشون رو به بچه ندن. اصلا مهم نیست. این همه خانم شاغل مگه مادرهای بدی هستن؟ تازه هیکلت هم به هم نمیریزه. الکی خودتو اذیت نکن. بچه شیرخشک بخوره تپلتر و خوشگلتر هم میشه.

مادرشوهرت هم عقلش کمه همچین چیزی میگه. یه حرفی زده لال از دنیا نره. اهمیت نده.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.