2733
2739

سلام دوستان 

دارم ازدواج میکنم یخورده دست و بالمون واسه خونه اجاره کردن تنگه جهازم خیلی خوبه خونواده ی شوهرم ی خونه دیدن یارو چون اشناس پول پیش نمیگیره اجارشم کمه ولی خونه خیلیییی کوچیکه یعنی اصلا واسه یخچال و ماشین ظرفشویی جا نیست

تازه تو اتاقشم فک کنم به زوووور تخت خوابم و کنسول و کمدام جاشن 

خونواده شوهرم خیلییی اصرار دارن اونجارو بگیرم حتی دعواهم کردن باهام ولی خب اخه چیکار کنم منم جیب شوهرمو نگا میکنم درک میکنم ولی اخه اونجااا کوچیکه درب و داغون نیستا خوبه ولی کوچیکه 

خودم میگم ی جای دیگه ولی پول رهن نداریم چیکار کنیم؟؟اجاره نشینا بگین ببینم ماهی چقد میدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از عروسهای فامیل ما ،پدر عروس جهاز رو نصف داد به جاش پول پیش یه خونه خوب رو داد و اجاره نامه رو به اسم دخترش نوشت 

حالاکه پسر دست و بالش باز شد دختره رفت با پول پیش خونخ واسه خودش ماشین خرید...کاشکی شماهم همینکارو کرده بودی

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2738
مدارا کن . میدونم ارزو داری انشالله باهم دیگه پول جمع میکتید برا خونه باب دلت عزیزم . الان واقعاا اج ...

مرسی عزیزم شما اولین نفری بودی که بدون قضاوت دلداری داری و حرف درست زدی واقعا ی سری ادما ی حرفایی میزنن 

اخه چه ربطی داره حالا همسرم پول اجاره خونه بزرگ نداره بابامم باید به لج اون به دخترش جهاز مناسب نده؟🤦🏼‍♀️

از عروسهای فامیل ما ،پدر عروس جهاز رو نصف داد به جاش پول پیش یه خونه خوب رو داد و اجاره نامه رو به ا ...

منم نظرم همینه ولی ی بار گفتم مامانم همچین عصبانی شدا گفت پول پیش خونه شمارو ما باید بدیم هوووف کاش ادما همدیگرو میفهمیدن یکم

به نظرم وقتی مرد خونه نداره نباید زیاد واسش جهاز ببری چون جهاز حیف میشه تو هر اسباب کشی بخوای بکشی ببری اینطرف اونطرف بعدم وظیفه شوهرته پول پیش جور کنه وقتی زن گرفته یعنی میتونم از پس مسئولیت یه زندگی بر بیام حالا نمیتونه یه پول پیش جور کنه؟

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
منم نظرم همینه ولی ی بار گفتم مامانم همچین عصبانی شدا گفت پول پیش خونه شمارو ما باید بدیم هوووف کاش ...

الان برو به مامانت بگو خوب شد رفتی لوازم خونه خریدی ولی خونه خوب نیست ،واقعا که

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
جان نفهمیدم؟

میگما الان برو به مامانت بگو ببین مامان الان جهیزیه توپ خریدی چه فایده وقتی خونه خوب ندارم

هرگز قبول نکن عزیزم چون شما جهیزیه خوب گرفتی بعد اون خونه کوچیک معلوم نیست تا کی اونجا باشی مجبوره پول پیش جور کنه ،حداقل یه سال از وسیله هات لذت ببر ،دیدم که میگم برادر شوهرم خونه نداشت به زنش گفت یه سال بریم تو سوییت زندگی کنیم الان نشون به این نشون پونزده ساله داره تو سوییت زندگی میکنه با یه پسر هشت ساله ،ببین اسی اگه الان کوتاه بیایی دیگه نمیتونی به چیزایی که ارزوته برسی الان نداره فکر میکنی تا دوساله دیگه میتونه یه جای بهتر بگیره بعد یه خونه بزرگ میشه آرزو برات همش حرص میخوری نمیتونی مهمون دعوت کنی همه چی در هم و برهمه 

یه چیزی بگم یه دوست داشتم شیش سال تو عقد موند تا شوهرش خونه شونو بسازه بعد که رفته بودم خونه شون مادر شوهرش اونجا بود گفت خیلی ما اذیت شدیم تا عروس خانم بیان سر زندگیش جلوی من به مادر شوهرش گفت ده سالم از عقدم میگذشت خونه اماده نبود من پامو نمیزاشتم 

پس از الان جای پاتو سفت کن ،نداره بهش بگو منتظر میمونم تا جور بشه ،نمیخواد خونه بخره ،

2706